Hunter - P tekst piosenki - Teksciory.pl

Hunter: P

Tekst piosenki

Brak wideo

Hunter

Teksty: 137 Tłumaczenia: 5 Wideo: 43

Tekst piosenki

Hunter: P

W płytkim dołku chowam sen...Słucham głosów z głębi ziemi...Mrówki wchodzą mi do ust!Moje nerwy zamieniają się w korzenie!Nie oszukasz krętych dróg...bo na każdego czeka własna żmija i ja... i ja... i ja... i ja... i ja...Nie oszukasz krętych dróg...bo na każdego czeka własna...W płytkim dołku chowam broń...Tylko strach... adrenalina...Która lepsza jest ze stron?Wąż połyka ssswój ogon...Nie oszukasz lotu kul...bo dla każdego jedna, co ZABIJA i ja... i ja... i ja... i ja... i ja...Nie oszukasz lotu kul...bo dla każdego jedna, co ZABIJA i ja...i ja... i ja... i ja... i ja...Co ZABIJA... i ja... i ja... i ja... i ja...W płytkim dołku złożą mnie...Słucham głosów z głębi ziemi...Mrówki wchodzą mi do ust...Mam to w dupie... jestem TRUPEM...Nie oszukam dzisiaj was...Jestem SZTYWNY jakbym połknął KIJA i ja... i ja... i ja... i ja...Nie oszukam dzisiaj was...Jestem SZTYWNY jakbym połknął KIJA i ja... i ja... i ja... i ja...Własna ŻMIJA... Co ZABIJA - To ZABIJA i ja... i ja... i ja..I ja... I ja... I ja... I ja... I ja... I ja...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Hunter: P

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hunter: P

 

Skomentuj tekst

Hunter: P

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Zrób coś dla mnie CamaSutra
  „Jakbym mogłą to wszystko dam Chociaż sama niewiele mam Tyle razy spełniałam sny Twoje sny Zawsze ty Teraz pora na ciebie jest Abym mogła Uwierzyć też Że po pierwsze: to jestem ja Zawsze ja”
 • Lo Vas A Olvidar Billie Eilish, ROSALiA
  „Dime si me echas de menos aun Dime si no me perdonas aun Que haras con tode este veneno nada bueno Dime si me echas de menos aun Lo vas a olvidar? Lo vas a olvidar? Can you let it go? Can y”
 • Wrong Party (ft. Scottibrains) Brodka
  „My mind goes by Fill with dreams of endless night There’s no surprise I lose myself in moonlight shine -- Brodka powraca z nowym singlem 'Wrong Party' w międzynarodowym towarzystwie!!! Utwór ”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • Morsochlanie QBIK
  „halo, nie mogę teraz rozmawiać, bo morsuje przecież to ty do mnie dzwonisz na razie morsuje cały dzień morsuję cały rok wódka rozgrzewa mnie kiedy nadchodzi noc mój ziomek to jest mors wali t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie oszukam dzisiaj was jestem sztywny jakbym
 • "Nie oszukasz lotu kul... bo dla każdego jedna, co zabija..."
 • hunter ne oszukam dzisiaj was
 • hunter żmija
 • nie oszukam dzis juz was jestem sztywny hunter

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki P - Hunter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu P - Hunter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hunter.