Hunter: Wi

Tekst piosenki

Brak wideo

Hunter

Teksty: 137 Tłumaczenia: 5 Wideo: 43

Tekst piosenki

Hunter: Wi

Więc... UMRZESZ!Niespodzianka!Oto - Koniec Wielkiego Bohatera ...Tak! Umrzesz!I NIKT tego nie zmieni!!!DLACZEGO... kurwa umieram???Tak! Powiedz - Do widzenia!!!Teraz już możesz pocałować swoje życiei powiedzieć DO......WIDZENIA??? Czy ja kurwa umieram???To proste pytanie...Czy warto odbierać życie innym...?Jak dotąd zabiłeśtak wielu...a TERAZ...ZOBACZYSZ ICH WZROK...!!!W końcu...Spotykasz tego NAJLEPSZEGOTeraz ON ci POMOŻE...SPOTKAĆ ICH WSZYSTKICH I USŁYSZEĆ ICH PŁACZ!!!DLACZEGO... kurwa umieram???Tak! Powiedz - Do widzenia!!!Teraz już możesz pocałować swoje życie i powiedziećDO... ...WIDZENIA??? Czy ja kurwa umieram???Po prostu spytaj siebie...TERAZ ZOBACZYSZ ICH WZROK...BUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!DLACZEGO... kurwa umieram???Więc powiedz - Do widzenia!!!Teraz już możesz pocałować swoje życie i powiedziećDO... ...WIDZENIA??? Czy ja kurwa umieram???Po prostu spytaj siebie...Czy warto odbierac życie innym?Warto...łobuzie?!?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Hunter: Wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hunter: Wi

Skomentuj tekst

Hunter: Wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Droga wojownika Janusz Walczuk
  „ja wybrałem Droga wojownika po schodach w górę jak mój ziomal Michał w szkole nie interesowała mnie matematyka dziś mnie interesuje bo dziś podwajam kapitał dla drużyny gram jak kapitan w tym”
 • Internationa Mortel x Alberto
  „Ponad 4 dychy w łapie Każdy z nas goni papier Miejska dżungla, wąż pluje jadem Goryl, goryl, Mbape Mamy to w genach Kręcimy ten biznes, w chuju mam twoje obawy Utarg, bosa nie zgrywam Bo dobrze”
 • Jeździec ReTo
  „Daje buta do spodu auto rusza spod domu zapierd*ala nie ma tu jednego kuca jak szogun karmie płuca - do obu biorę bucha mam spokój wpypeir* jeśłi chcesz mi to zakłócać b o po chu? z nieba”
 • Róże i różowe tulipany Top Girls
  „Ile razy będziesz mnie po pracy różami przepraszać po co się meczysz Po co te scenki? skarbie ile można wybaczyć? zmieniałeś się już milion razy po każdym mówiłam że wracam a gdy już wróciłam”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wi - Hunter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wi - Hunter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hunter.