I Against I: I wanna hold your hand

Tekst piosenki

Brak wideo

I Against I

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

I Against I: I wanna hold your hand

Oh yeah i'll tell you something, i think you'll understand. whenI say that something, i wanna hold your hand, i wanna hold yourHand, i wanna hold your hand. o please say to me, you'll let meBe your man. and please say to me, you'll let me hold your hand,Now let me hold your hand, i wanna hold your hand. and when iTouch you i feel happy inside, it's such a feeling that my love,I can't hide, i can't hide, i can't hide eah you got thatSomething, i think you'll understand, when i got that something,I wanna hold your hand, i wanna hold your hand, i wanna hold yourHand. and when i touch you i feel happy inside, it's such aFeeling that my love, i can't hide, i can't hide, i can't hideYeah you got that something, i think you'll understand, when iFeel that something, i wanna hold your hand, i wanna hold yourHand, i wanna hold your hand.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

I Against I: I wanna hold your hand

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

I Against I: I wanna hold your hand

Skomentuj tekst

I Against I: I wanna hold your hand

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • i wanna hold your hand tłumaczenie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I wanna hold your hand - I Against I, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I wanna hold your hand - I Against I. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - I Against I.