I Against I - I wanna hold your hand tekst piosenki - Teksciory.pl

I Against I: I wanna hold your hand

Tekst piosenki

Brak wideo

I Against I

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

I Against I: I wanna hold your hand

Oh yeah i'll tell you something, i think you'll understand. whenI say that something, i wanna hold your hand, i wanna hold yourHand, i wanna hold your hand. o please say to me, you'll let meBe your man. and please say to me, you'll let me hold your hand,Now let me hold your hand, i wanna hold your hand. and when iTouch you i feel happy inside, it's such a feeling that my love,I can't hide, i can't hide, i can't hide eah you got thatSomething, i think you'll understand, when i got that something,I wanna hold your hand, i wanna hold your hand, i wanna hold yourHand. and when i touch you i feel happy inside, it's such aFeeling that my love, i can't hide, i can't hide, i can't hideYeah you got that something, i think you'll understand, when iFeel that something, i wanna hold your hand, i wanna hold yourHand, i wanna hold your hand.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

I Against I: I wanna hold your hand

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

I Against I: I wanna hold your hand

 

Skomentuj tekst

I Against I: I wanna hold your hand

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • i wanna hold your hand tłumaczenie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I wanna hold your hand - I Against I, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I wanna hold your hand - I Against I. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - I Against I.