I Against I: I wanna hold your hand

Tekst piosenki

Brak wideo

I Against I

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

I Against I: I wanna hold your hand

Oh yeah i'll tell you something, i think you'll understand. whenI say that something, i wanna hold your hand, i wanna hold yourHand, i wanna hold your hand. o please say to me, you'll let meBe your man. and please say to me, you'll let me hold your hand,Now let me hold your hand, i wanna hold your hand. and when iTouch you i feel happy inside, it's such a feeling that my love,I can't hide, i can't hide, i can't hide eah you got thatSomething, i think you'll understand, when i got that something,I wanna hold your hand, i wanna hold your hand, i wanna hold yourHand. and when i touch you i feel happy inside, it's such aFeeling that my love, i can't hide, i can't hide, i can't hideYeah you got that something, i think you'll understand, when iFeel that something, i wanna hold your hand, i wanna hold yourHand, i wanna hold your hand.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

I Against I: I wanna hold your hand

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

I Against I: I wanna hold your hand

Skomentuj tekst

I Against I: I wanna hold your hand

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • i wanna hold your hand tłumaczenie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I wanna hold your hand - I Against I, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I wanna hold your hand - I Against I. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - I Against I.