Ich Troje: Jestem pi

Tekst piosenki

Brak wideo

Ich Troje

Teksty: 171 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Ich Troje: Jestem pi

Są ludzie co piękni sąna ich widok aż zapiera dechprzystajesz, gapisz się i kurcze wieszże to chyba nienormalne jestNormalni ludzie brzydcy sągówniany styl, no i kiepski facenie mają nawet BMWa o maturze śnią, no cóż, ciachPięknym, jak wspaniale być pięknymobscenicznie przepięknymtakim właśnie jak jaBogatym, obrzydliwie bogatymbez pieniędzy od tatytakim właśnie jak jaNie zawsze możesz być kim jesteśnie zawsze cię na wszystko staćczasem częstujesz fuckiem szczęściei dajesz dupy - tak już maszStań sobie czasem tak przed lustremz otwartej strzel se prosto w twarzzastanów się kim będziesz jutronie ile weźmiesz, a ile dasz, by byćPięknym, jak wspaniale być pięknymobscenicznie przepięknymtakim właśnie jak jaBogatym, obrzydliwie bogatymbez pieniędzy od tatytakim właśnie jak jaNikt ze mną niczym dzielić nie chce sięmyślą, że już wszystko mamnikt z nich nie przypuszczaco ma koleś, gdy jest sampieprzą w koło co to za kolo?daj na luz i przestań wyćkażdy z nas chce jak ty po prostu byćPięknym, jak wspaniale być pięknymobscenicznie przepięknymtakim właśnie jak jaBogatym, obrzydliwie bogatymbez pieniędzy od tatytakim właśnie jak ja
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ich Troje: Jestem pi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ich Troje: Jestem pi

Skomentuj tekst

Ich Troje: Jestem pi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jestem pi - Ich Troje, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jestem pi - Ich Troje. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ich Troje.