Ich Troje: Kobieta jest jak kwiat

Tekst piosenki

Brak wideo

Ich Troje

Teksty: 171 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Ich Troje: Kobieta jest jak kwiat

Gdzieś w kąciku Twoich ust, cicho rośnie w cień od wczoraj dla niej już zbyt ciasno jestw myślach składa aż do krwi, dzień by mogła byćod skał mocniejsza może i od ramion Twychpłyną dni, smutne, zimne, złea obiecałeś radość nieśćA ona jest jak kwiat, jest jak kwiatco umarł w dłoniach Ciod tych słów, cierpkich, głośnych takod milczących długich chwila ona jest jak kwiat, jest jak kwiatczy chcesz by ożył znów czy nie?Gdzie się w bólu istnień dwóch spotykacie wyon bogatszy w czas, coś się dzieje w nimciszę zmienia w ciepły szeptszept w ramion splotchoć jeszcze płacze nocą, uśmiech rodzi dzieńz dobrych chwil, bukiet złożę ii zakwitnie u Twych stópBo ona jest jak kwiat, jest jak kwiatco w dłoniach umarł Ciod tych słów, cierpkich, głośnych zbytod milczących długich dnia ona jest jak kwiat, jest jak kwiattak chciałbyś żeby znowu żyłz dobrych chwil, bukiet złożę ii zakwitnie u Twych stópbo ona jest jak kwiat, jest jak kwiatco w dłoniach umarł Ciod tych słów, cierpkich, głośnych zbytod milczących długich dnia ona jest jak kwiat, jest jak kwiattak chciałbyś żeby znowu żył
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ich Troje: Kobieta jest jak kwiat

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ich Troje: Kobieta jest jak kwiat

Skomentuj tekst

Ich Troje: Kobieta jest jak kwiat

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • a ona jest jak kwiat tekst
 • kobita jak kwiat
 • kobieta jest jak kwiat ..
 • kobieta jest jak kwiat tekst
 • Kobieta jest jak kwiat ich troje

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kobieta jest jak kwiat - Ich Troje, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kobieta jest jak kwiat - Ich Troje. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ich Troje.