Ich Troje: Zastrzel mnie dzi

Tekst piosenki

Brak wideo

Ich Troje

Teksty: 171 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Ich Troje: Zastrzel mnie dzi

Ostatnią dziwką w Twoim sercu jestem ja Oddałam nawet duszę uuuuuuuuuuu A Ty co? Spaliłam wszystkie ciuchy mam tak nago stać? Oddałam Ci tez honor uuuuuuuuuuu A Ty co? Ref: Zastrzel mnie dziś Na co nam jutro? W serce wbij nóż Zwariuję więc mnie zarżnij! Zastrzel mnie dziś Na co nam jutro? Chcesz spłacę swój dług Do skroni broń gotów pal ! ! ! ! 2.Przestałam już oddychać serce zdobi stół Oddałam Ci swe grzechy uuuuuuuu A Ty co? Zabiłam i tęsknotę wraz z nadzieją swą Oddałam Ci marzenia uuuuuu A Ty co? Ref: Zastrzel mnie dziś Na co nam jutro? W serce wbij nóż Zwariuję więc mnie zarżnij! Zastrzel mnie dziś Na co nam jutro? Chcesz spłacę swój dług Do skroni bron gotów pal ! ! ! ! Zastrzel teraz chciałabym dla Ciebie zginąć Zastrzel teraz chciałabym dla Ciebie zginąć dziś Ref: Zastrzel mnie dziś Na co nam jutro? W serce wbij nóż Zwariuję więc mnie zarżnij! Zastrzel mnie dziś Na co nam jutro Chcesz spłacę swój dług Do skroni broń gotów... Zastrzel mnie dziś Na co nam jutro? W serce wbij nóż Zwariuję więc mnie zarżnij! Zastrzel mnie dziś Na co nam jutro? Chcesz spłacę swój dług Do skroni bron gotów pal ! ! ! ! Zastrzel teraz chciałabym dla Ciebie zginąć Zastrzel teraz chciałabym dla Ciebie zginąć Zastrzel teraz chciałabym dla Ciebie zginąć Zastrzel teraz chciałabym dla Ciebie zginąć Zastrzel teraz chciałabym dla Ciebie zginąć Zastrzel teraz chciałabym dla Ciebie zginąć Zastrzel teraz chciałabym dla Ciebie zginąć dziś.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ich Troje: Zastrzel mnie dzi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ich Troje: Zastrzel mnie dzi

Skomentuj tekst

Ich Troje: Zastrzel mnie dzi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ten sam ja Krystian Ochman
  „zmieniam się co chwile na lepsze nikt nie widzi tego jak ja chcieli bym był taki sam jak częściej kiedy się skończy ta walka? cały czas coś w głowie cały czas mrok w głowie cały czas to się ”
 • 911 Ronnie Ferrari
  „Halo 911 Dziewczęta chcą mieć fun Drinki ekstazy gram Wpadają niunie w tan Halo 911 Dziewczęta chcą mieć fun Drinki ekstazy gram Wpadają niunie w tan Odbieram telefon Mówi do mnie że jest”
 • вне общества (Ty powiedz co masz w głowie i na co znowu czekasz) Kartky
  „Ty powiedz co masz w głowie i na co znowu czekasz I co znowu wymyślił dziś twój bóg Każda płyta to spowiedź w iPhonach i tabletach A na parapet usiadł czarny kruk I pogadajmy chwilę i dupach i o b”
 • Ciebie będę mieć Defis
  „nic nie działa na mnie tak jak twoje oczy chcę tylko ciebie mieć! -- Data premiery utworu Defis 'Ciebie będę mieć' została ustalona na 5 lipca 2021 roku. ”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • zastrzel mnie teledysk
 • ich troje zastrzel mnie teksciory
 • zastrzel mnie ich troje tekst
 • dzili ich troje

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zastrzel mnie dzi - Ich Troje, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zastrzel mnie dzi - Ich Troje. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ich Troje.