ICP: Intelligence & violence

Tekst piosenki

Brak wideo

ICP

Teksty: 242 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

ICP: Intelligence & violence

Violent J, yo homeboy I'm packing a punch Knocked out Greg on the mothafucking Brady Bunch For no parareasial that's my attitude Fuck off gold dick I don't rap for gratitude You'll remember my name after I get the shot Don't laugh now bitch tie your lips in a knot Delray, Detroit, Southwest Military Legal Freaks hanging like a muthafucking dingle berry Yo man, I like, I like big fat fucked up freaks Keep slapping that anus and I'm slaping her butt cheeks Keep working that man till my dick gets harder My nuts petrify when I'm fucking down Carter Cold hearted sounds like nobody pass So cold it whip lash your little monkey looking ass My nuts don't hang boy to much fame And your nuts are hanging down like a great dane Military conection got Bruce Lee fame Pulling drive by's in a fucking tank Take the close and hit whenever I want Cause I'm built to the mack
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

ICP: Intelligence & violence

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

ICP: Intelligence & violence

Skomentuj tekst

ICP: Intelligence & violence

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Ushuaia Jasiek Piwowarczyk
    „Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
  • Życie jest jedno SKOLIM
    „Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
  • Amore Mio 2 (prod. COIKY) Boski Heniek
    „Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
  • Komu miałabym powiedzieć? Bletka
    „Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
  • Wracam Jeremi Sikorski
    „A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Intelligence & violence - ICP, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Intelligence & violence - ICP. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - ICP.