Intruz: Wotore (feat. Vin Vinci x Dawid Obserwator)

Tekst piosenki

Intruz

Teksty: 83 Tłumaczenia: 1 Wideo: 76
Profil artysty

Tekst piosenki

Intruz: Wotore (feat. Vin Vinci x Dawid Obserwator)

Intruz, Vin Vinci i Dawid Obserwator prezentują utwór "Wotore". To wydarzenie, na którym spotykają się prawdziwi twardziele, chcący sprawdzić swoje możliwości w walce na gołe pięści. Reprezentanci Step Records z okazji najbliższej gali, która odbędzie się już 23 czerwca, prezentują numer ją promujący, a także zagrzewający zawodników do walki
Autor tekstu: Intruz, Vin Vinci, Dawid Obserwator
Data dodania: 2023-06-19
Tekst dodał: klusiu

Tłumaczenie piosenki

Intruz: Wotore (feat. Vin Vinci x Dawid Obserwator)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Intruz: Wotore (feat. Vin Vinci x Dawid Obserwator)

Skomentuj tekst

Intruz: Wotore (feat. Vin Vinci x Dawid Obserwator)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wotore (feat. Vin Vinci x Dawid Obserwator) - Intruz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wotore (feat. Vin Vinci x Dawid Obserwator) - Intruz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Intruz.