Irena Santor: Nie szukaj mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Irena Santor

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 11

Tekst piosenki

Irena Santor: Nie szukaj mnie

Nie szukaj mnie wiem ,że miałeś dzisiaj przyjść Lecz Cię nie chcę widzieć dziś, po prostu tak już jest możesz wierzyć lub nie Nie spotkasz mnie w żadnym z umówionych miejsc Próżno będziesz pusty przebiegać park, Nie znajdziesz nigdzie mnie Zresztą czy źle, małe zmartwienie, krótki żart, Niepewności przecież jest potrzebna czasem nam Trzeba się bać ,że wszystko może stracić sens, Bez żadnych przyczyn właśnie tak Jak dziś zwyczajnie lecz nie ujrzysz już mnie, Upalny dzień, biały nieruchomy blask swoim niepokojem napełnia nas dziś nie chcę widzieć Cię. Motyl pomarańczowy a może nocna ćma Fruwa w pokoju moim Jest niepokojem dnia I obietnice z wczoraj są nie prawdziwe dziś Może to wielka miłość Może pluszowy miś Nie spotkasz mnie... ..nie znajdziesz nigdzie mnie nie znajdziesz nigdzie mnie.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Irena Santor: Nie szukaj mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Irena Santor: Nie szukaj mnie

Skomentuj tekst

Irena Santor: Nie szukaj mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie spotkasz mnie juz tekst
 • nie szukaj nas piose

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie szukaj mnie - Irena Santor, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie szukaj mnie - Irena Santor. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Irena Santor.