Jacek Kaczmarski: Wojna

Tekst piosenki

Brak wideo

Jacek Kaczmarski

Teksty: 185 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Jacek Kaczmarski: Wojna

Żyję w poszyciu starych drzewNie wiedząc, że istnieje Maszyna i Rozum.Poznaję byt łosia po śladach nawozu,Zabijam ryby, w wodzie płuczę krew.Patrzę, jak jastrząb pustoszy gniazdaI zdradza wydry szlak jezioroI wiem, gdy kładę wzrok na gwiazdach,Że nie są tylko mchem ognistych grud -Więc wierzę w cudI prawdę proroctw.Do ognia kulę się co wieczórMamrocząc zmyślone w pośpiechu modlitwy.Boję się mroku i zgiełku gonitwy -Mało jest rzeczy, których bym nie przeczuł.Jestem - to starczy, żeby istniał świat,Wróżę ciśniętą w płomień korąI widzę w sobie Szał i Ład,Jak w lustrze ognia widzę Żar i Chłód -Więc wierzę w cudI prawdę proroctw.Ludzie są źli - znam dobrych paru.Nie zabijają orła, by mieć pióropusze,A Rasie Zwycięzców nie zajrzeć im w dusze.Bóg ich kocha Człowieka - nie Ludzkość, czy Naród.Gadzim rozumem rządzi trwoga,A w strudze słońca, letnią porąNa trawą wyściełanych drogachNie kładzie śladów ich spokojny chód -Więc wierzę w cudI prawdę proroctw.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jacek Kaczmarski: Wojna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jacek Kaczmarski: Wojna

Skomentuj tekst

Jacek Kaczmarski: Wojna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wojna - Jacek Kaczmarski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wojna - Jacek Kaczmarski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jacek Kaczmarski.