Jagoda: Bo miłość okrutna potrafi być

Tekst piosenki

Brak wideo

Jagoda

Teksty: 4 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Jagoda: Bo miłość okrutna potrafi być

Miłość nie zna granic .
Ide ciemnym korytarzem na głowie kaptur mam założony .
Może zobaczę cię na końcu tej krętej drogi. I wkońcu przekonam , że na mojej drodze do serca twego nie ma żadnej przeszkody .
Ale widze dziewczynę bez granic, która gra ze mną w chuja. Przeprosin nie przyjmę , bo z serca ciebie na żywca raczej nie wyjmę


Ooo (.!) zobacz teraz co zrobiłam . Wzięłam żyletke i trochę się nią pobawiłam. Kilka cięć to nie wystarczy .!
Leci krew po ręce , ale to nie zagoi mojej rany. W sercu obraz twój a w oczach łzy. Bo to już nie wróci , te kilka chwil. Czasami mam dość i sięgam po żyletke , żeby wyładować tą złość , ale tak się nie da. Jedynym lekarstwem jest nowa szansa by móc odbudować , to czego mi teraz potrzeba.

Teraz prosze cię o jedną szczerą rozmowe , ale to chyba nie ma sensu. Ty masz kogoś a moje życie jest bez sensu . Teraz tylko szczere słowo może i zagoi moją rane. Ale wiem , że jak narazie o tobie mysleć nie przestane. Nie wiem co się ze mną stało , ale po upływie kilku chwil wszystko się zjebało. Wiem , że brakuje mi ciebie , ale ty już masz do kogo pisać , gdy jesteś w potrzebie. A ja.?! Czarna dzisiaj smutną historię zagra. Bo ta twoja zagrywka owineła mnie wokół palca . Dziewczyna poprostu się zauroczyła. A powiedz mi , co ty zrobiłas.? Poprostu zostawiłas . ! Myślałaś , że jesteś niczemu niewinna a tak naprawdę wszystkiemu zawiniłaś. Czarna myślała , że zawsze to co powie czy zrobi jest źle i tobie to nie pasuje. A tak nie było , bo zobacz teraz, jej życie o 360 stopni się odwróciło . Wystarczyło kilka sms - ów i te spotkania i te rozmowy. Ale czy ktoś na porażke odrazu jest gotowy.? Uwież mi , że nie. Czarna chciała dobrze a wyszło jej źle. A na koniec dodam , że nie wierzcie dziewczyną , które mówią inaczej a potem robią co innego. Bo zobacz ziomek , co Czarnej wyszło z tego. Zależalo jej na pewnej osobie i była pewna , że wyjdzie jej to. A kurwa tylko zjebało się wszystko . .!


Ooo(.!) zobacz teraz co zrobiłam . Wzięłam żyletke i trochę się nią pobawiłam. Kilka cięć to nie wystarczy .!
Leci krew po ręce , ale to nie zagoi mojej rany. W sercu obraz twój a w oczach łzy. Bo to już nie wróci , te kilka chwil. Czasami mam dość i sięgam po żyletke , żeby wyładować tą złość , ale tak się nie da. Jedynym lekarstwem jest nowa szansa by móc odbudować to czego mi teraz potrzeba.
Autor tekstu: Jagoda Szyłko
Data dodania: 2015-01-26
Tekst dodał: Jagoda18
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Jagoda: Bo miłość okrutna potrafi być

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jagoda: Bo miłość okrutna potrafi być

Skomentuj tekst

Jagoda: Bo miłość okrutna potrafi być

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jagoda bo milosc okrutna potrafi byc piosenka
 • piosenka - prosze cie o jedna szczera rozmowe ale to juz chyba nie ma sensu ty masz kogos a
 • jagoda - bo milosc okrutna jest
 • chce takiego co potrafi mnie zauroczyc tekst piosenki
 • okrutna piosenka o miłości

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bo miłość okrutna potrafi być - Jagoda, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bo miłość okrutna potrafi być - Jagoda. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jagoda.