Jamal: S
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Jamal: S
Łan, daję Tobie słońca łan,To mi przypomina, że nie jestem sam,Sam, to nie napisane nam.Ja i Ty to jedno.Zobacz tych biednych,Którzy nigdy się nie znajdąA jednak są jak my.Ja mam to, czego trzeba Ci,Smakuje jak mango to siła miłości,Nie ma takiej drugiej jak Ty.Nawet, gdy twoje dłonie są dla mnie nieznanym lądem,Wiem, że tu jesteś, to dopiero początek.Nie mówię nic, bo zgubiłem rozsądek, porażony miłości prądem.Łan, daję Tobie słońca łan,To mi przypomina, że nie jestem sam,Sam, to nie napisane nam.Ja i Ty to jedno. x2(...)Łan, daję Tobie słońca łan,To mi przypomina, że nie jestem sam,Sam, to nie napisane nam.Ja i Ty to jedno. x2(...)Wiem, że nadejdzie ten dzień, kiedy spełni się sen,Wiem to.Kolejny raz odnajdziemy to w nas,Nasze miejsce i czas, wiem to. x2Łan, daję Tobie słońca łan,To mi przypomina, że nie jestem sam,Sam, to nie napisane nam.Ja i Ty to jedno. x2
Tłumaczenie piosenki
Jamal: S
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Jamal: S
Skomentuj tekst
Jamal: S
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
PANGEA - x Polo G
Mata
„[Mata] (Yo, Ayo) (That might be toxic, don't touch it) Yeah, yeah Chciałem podbić świat — jak mogę zrobić to w Polsce? Pewnie jakoś się da Yeah [Mata] Dziękuję za talent, mnożę go no i forsę ”
-
SUPERPOWER
Edyta Górniak
„Byłam obok zawsze, nieważne, co mówili o mnie. Nieważne, ile dałam, chcieli zabrać mi więcej. Nie miało znaczenia, kim jestem. Dla nich ważne, co sprzeda się lepiej. Już nie zliczę, który raz rzuc”
-
fantazje (prod. Koder, Miroff) - ft. Pezet, Bedoes 2115
MIÜ
„[Pezet {MIÜ}:] Seksualne mam fantazje tak jak Vetements Hity, fazy i obrazy nie są od tabletek, ziom, uh Duże usta, długie pazy lubi Hermes, Dior W chuj ma glow, puls przyspiesza jakbym fetę wziął”
-
Nic do ukrycia - feat. Szamz
Fagata
„[Szamz] Czemu jesteś zły? Nie udawaj, dobrze wiem to Czemu, kurwa, chcesz teraz patrzeć mi na bankroll? Nie wystarcza tobie twoje życie? No to, kurwa, cienko Jak nie jesteś ze mną, no to weź się p”
-
Na zawsze
KOSSAKOWSKI
„Mówiłaś: „Wierzę ci, wierzę ci”, a miałaś drugi plan, drugi plan. Twoje „na zawsze” brzmi jak tani playback kłamstw, playback kłamstw. Twoje perfumy na mojej kurtce, ale twój telefon milczy znó”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- ja i ty to jedno●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Diamonds are forever
- bbno$
-
MY CYGANIE (PRIME 15) - feat. Natalia Magical
- Tańcula
-
Right Now
- Arthur Hill
-
WHY WHY WHY
- Julia Pośnik
-
I Just Might
- Bruno Mars
-
Taxi free
- Malik Montana
-
Wariatka
- ruga
-
BAKARAT - x Młody Pit x Pusher
- MAJOR SPZ
-
kiedy na mnie patrzysz (prod. ADZ)
- Fausti
-
MICHAEL JACKSON - feat. Pusher x Oska030
- Beteo
Reklama
Tekst piosenki S - Jamal, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu S - Jamal. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jamal.
Komentarze: 0