Janusz Radek: Wielka woda

Tekst piosenki

Brak wideo

Janusz Radek

Teksty: 103 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Janusz Radek: Wielka woda

I popłynęła nagle wielka, ciemna woda, jakby ktoś winy nasze spłukać chciał do cna. Po wsiach i miastach, parkach i ogrodach, niby kosmiczna wielka łza. A przecież mówią, że gdy lato to pogoda. Pęcznieją sady i żywicą pachnie las. A popłynęła nagle wielka ciemna woda i stanął zegar, ruszył czas. Dlaczego my? Dlaczego tutaj? Czemu tak? Pytamy ciągle jak pytają małe dzieci. A odpowiedzi brak, a odpowiedzi brak, bo to jest wielka tajemnica rzeki. A odpowiedzi brak, a odpowiedzi brak, bo to jest wielka tajemnica rzeki. I popłynęła nagle wielka ciemna woda. Jakby ktoś winy nasze spłukać chciał do cna. Po wsiach i miastach, parkach i ogrodach, niby kosmiczna wielka łza. I chociaż ponoć już o gwiazdach wszystko wiemy i coraz dalej wybiegamy w swoich snach, to tak naprawde wcale nie umiemy odpędzić chmury, co nadciąga nad nasz dach. Dlaczego my? Dlaczego tutaj? Czemu tak? Pytamy ciągle, jak pytaja małe dzieci. A odpowiedzi brak, A odpowiedzi brak, a odpowiedzi brak, bo to jest wielka tajemnica rzeki. A odpowiedzi brak, a odpowiedzi brak, a odpowiedzi brak, bo to jest wielka tajemnica rzeki. (2x)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Janusz Radek: Wielka woda

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Janusz Radek: Wielka woda

Skomentuj tekst

Janusz Radek: Wielka woda

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dlaczego my dlaczego tutaj czemu tak
 • wielka woda tekst
 • piosenki o wodzie dla dzieci
 • jak pytaja male dzieci a odpowiedzi brak
 • janusz radek wielka woda tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wielka woda - Janusz Radek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wielka woda - Janusz Radek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Janusz Radek.