Jasmine Guy: I've missed you

Tekst piosenki

Brak wideo

Jasmine Guy

Teksty: 192 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Jasmine Guy: I've missed you

Since you've been awayi've had loneyness insideand i've had bugs eating my soulcause i am that use to you beingthere every day i've felt insidea different personi've missed you so muchi can't wait to see you againlife has been different withoutseeningyou once again i singsince i'm two years older then youi feel more then you doit's very complcatingi've tried to make friendship workbetween us i've tried to keepus together foreverbut it never seemed to workyou were there when i needed youso i say i've missed youall along even if i took my badattitude out on youi hope you understandwhat this is all abouti've become a new mei've felt lots of different thingsbut one thing i learned between our friendship waspaitence, commenting about others, judementi've learned more then you'll ever believe.so i singi've felt inside like i'm a different personi never knew without you i'd changeand feel different just thoughtit'll always be the same so i say i've missed youand feltloneyess inside felt lots when you were gettingready to go didn't realise until now it was hard to say goodbyeplease understand what this is all bout once againso i singthis is a new beginning for mei must never take hold of itonce again i singthis is a new beginningmust forget about the pastthis is my life and i can't live without a goodbye, from youihope you know where i am coming from i've missed youand i can't wait to see you once again
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jasmine Guy: I've missed you

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jasmine Guy: I've missed you

Skomentuj tekst

Jasmine Guy: I've missed you

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Ushuaia Jasiek Piwowarczyk
    „Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
  • Życie jest jedno SKOLIM
    „Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
  • Amore Mio 2 (prod. COIKY) Boski Heniek
    „Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
  • Komu miałabym powiedzieć? Bletka
    „Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
  • Wracam Jeremi Sikorski
    „A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I've missed you - Jasmine Guy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I've missed you - Jasmine Guy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jasmine Guy.