Jebediah: You

Tekst piosenki

Brak wideo

Jebediah

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Jebediah: You

Three, Four! [Verse 1:] Well, I don't expect to see you all the time, Yeah every second day would still be fine, Cos I love all of the funny things that you do, I Couldn't think of anything that would be better, then being here with you, [Chorus:] You, you, I love the funny things you do, You, you, sometimes I wouldn't have a clue, You, you, I'm gonna be here through and through, You, you, well would I be here without you, Without you. [Verse 2:] We can sit around the house and watch TV, Well I probably won't be hearing nothing new, But I wouldn't want to listen to anyone else, And all the crazy stories you can tell me, to anyone else yeah but you, [Chorus] Oh! Without you Break it down Oh yeah [Chorus] Lalalalala
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jebediah: You

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jebediah: You

Skomentuj tekst

Jebediah: You

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki You - Jebediah, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu You - Jebediah. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jebediah.