John Lee Hooker: I got the key

Tekst piosenki

Brak wideo

John Lee Hooker

Teksty: 104 Tłumaczenia: 0 Wideo: 77

Tekst piosenki

John Lee Hooker: I got the key

(Key To The Highway)I got the key to the highway, dear Lord, I'm bound to go I'm gonna roam this highway, untill the day I die Yes, when the moon peep o'er the mountain, honey, I'll be on my way I'm gonna roam this higway until the day I die Just give me one, one more kiss, babe, baby, just before I go Because I'm leavin' this mornin', I won't be back no more So I said, "So long, so long baby", honey, I must say goodbye 'Cause when I leave this time, I won't be back no mo' Give me the key, key to the highway, I'm movin' on down the line 'Cause when I leave this time, I won't be back no more Just give me one, one last kiss, baby, hold me in your lovin' arms Because when I leave this time, I won't be back no more
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

John Lee Hooker: I got the key

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

John Lee Hooker: I got the key

Skomentuj tekst

John Lee Hooker: I got the key

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Ushuaia Jasiek Piwowarczyk
    „Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
  • Życie jest jedno SKOLIM
    „Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
  • Amore Mio 2 (prod. COIKY) Boski Heniek
    „Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
  • Komu miałabym powiedzieć? Bletka
    „Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
  • Wracam Jeremi Sikorski
    „A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • tekst piosenki i give the key
  • i got the key tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I got the key - John Lee Hooker, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I got the key - John Lee Hooker. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - John Lee Hooker.