Jude Harrison: Temporary insanity

Tekst piosenki

Brak wideo

Jude Harrison

Teksty: 48 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Jude Harrison: Temporary insanity

What just happened, did you kiss me? Cause thats a place weve never been until now And I dont know how its gonna be after this Do we pretend these feelings dont exist at all? or do we fall? My confusion shows whenever you get so close I stumble, I stutter, forget what to say Im nervous, I wonder why Im acting this way its temporary insanity Whats going on with you and me Is it real or is it fantasy? Forever or just temporary insanity? you made a move to change your mind Too much to lose, youve crossed the line between friends and something more was it all a big mistake? and if it was its much too late to undo And I dont really want to Id let you go but I still dont know how I feel about you, what this really means its crazy to want you Is it meant to be? its temporary insanity whats going on with you and me Is it real or is it fantasy? Forever or just temporary? its temporary insanity Whats going on with you and me Is it real or is it fantasy? Forever or just temporary insanity? What you do to me What comes over me If this is crazy, theres nothing Id rather be its temporary insanity Whats going on with you and me Is it real or is it fantasy? Forever or just temporary? its temporary insanity Whats going on with you and me Is it real or is it fantasy Forever or just temporary? Losing my mind
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jude Harrison: Temporary insanity

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jude Harrison: Temporary insanity

Skomentuj tekst

Jude Harrison: Temporary insanity

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Temporary insanity - Jude Harrison, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Temporary insanity - Jude Harrison. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jude Harrison.