K.A.S.A.: Ratujcie od chama
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
K.A.S.A.: Ratujcie od chama
Dzisiaj zaczynam walkę z chamem. Czy wszystkiebuzie już roześmiane? Bo cham to jest taki pan, co lubiforsę, co lubi szpan. Od kilku lat panuje tu chamat. Todla mnie jest osobisty dramat, bo cham, chama, chama,chamem pogania. Nie masz tu nie masz opamiętania.Chamy, wszędzie ich mamy. W chałupie, w sejmowejgrupie. Wszędzie cham z ludzi wyłazi, nietrudno sobiewyobrazić co nas czeka, gdy zamiast człowieka chamnam w biurze karze czekać, cham nauczać na wykładach.Cham mnie sądzi, cham mnie bada!Chamy, wszędzie ich mamy. Czasami chamamijesteśmy sami, tak jak ja, gdy o tym teraz mówię, leczmam to w dupie. Bo cham to wzór do naśladowania, bochamem tu nikt nikomu nie zabrania. Cieszy się ojciec,cieszy się mama gdy syn wykaże cechy chama. O jakimądry, o jaki cwany, poradzi sobie - tak myślą mamy,bo cham idolem jest od stuleci, przykładem świeci.I nawet dzieci są pod wrażeniem, kiedy widzą chamów,takich pewnych siebie. Wiem, że tego nie zmienię, o,o nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie.Popatrz sam, taki cham myśli sobie, że jest Rambo,słucha "Coco Jumbo", znam go i mam na niego dowody,bo cham lubi szybkie samochody i dres, jebał ich pies.Tam, gdzie spojrzę pełno takich jest. Ja na chamapłacę podatek, bo wszędzie chamów u nas dostatek,w sądzie, policji, prokuraturze, chyba już nie wytrzymamtego dłużej.REF: Biada, biada, biada, ratujcie od chama, chama, chama."
Tłumaczenie piosenki
K.A.S.A.: Ratujcie od chama
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
K.A.S.A.: Ratujcie od chama
Skomentuj tekst
K.A.S.A.: Ratujcie od chama
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Czerwone 7 - x Palion
FRIENDZ
„To czerwone siedem, siedem, siedem Cały dzień, całą noc robię to Dwa cztery na siedem, siedem, siedem Robię swoje, robie sos dlatego Jestem jak CR siedem, siedem, siedem Noga na gaz, nie mów sto”
-
DWA RAZY TYLE
Chivas
„Czuję jak, czuję jak, czuję jak... Chyba coś znaczy ta dwójka obok siódemki Do tego jedyne światło w które zmierzam to niebieskie Jebane nie daje zasnąć, kiedy głowa mówi zdechnij mi Kiedy ja prób”
-
Kto, jak nie ty?
Wojtek Szumański
„Czy możesz mi zrobić małą przysługę, By jednak zawsze tu być? Życie za nami Zbyt krótkie, zbyt długie, A czeka nas tyle co nic. Nadal biorę to wszystko na niby, Że zaraz wrócimy na start. I m”
-
Kochać inaczej (rework) - x Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
Vito Bambino
„A kiedy przyjdzie na Ciebie czas Porwie Cię wtedy wysoko tak A kiedy przyjdzie na Ciebie czas Pomóż a dobrem zmienimy świat zmienimy świat Bo nikt nie widzi boli wszyscy topimy w domysłach swy”
-
Papasito
QINGA
„Hey Papito, Papasito Zobaczyłam Cię i uwierzyłam w miłość Może Bóg nam szanse da i zatańczysz ze mną tak Jakby jutro skończył się ten świat Jedna chwila wszystko zmienia Się zaczyna od spoj”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- kasa ratujcie od chama●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Ratujcie od chama - K.A.S.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ratujcie od chama - K.A.S.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - K.A.S.A..
Komentarze: 0