K.A.S.A.: Za friko
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
K.A.S.A.: Za friko
Pamiętam taki czas, za friko mogłem żyć.Za friko był cały świat, to nie możliwe już dziś.Za friko mogłeś też kochać.Za friko przespać się gdzieś.Za friko gdzieś podróżować.Za friko był każdy dzień. REF.Za friko, za friko, dziś nie ma nic za friko.Za friko, za friko nic, nie ma nic za friko. Pamiętam taki czas, nic nie liczyło się.Gdzie mnie zastała noc a gdzie obudził mnie dzień.Pamiętam nie ważne było jaki podróży był cel.Być w drodze o to chodziło, nie ważne za co i gdzie. Za friko, ooo, za friko.Za friko, ooo, za friko. REF. Czasem myślę o tym czy to powtórzy kiedyś się.Czy może nie ten czas a może nie ten wiek.I czy potrafił bym tylko,Dziś jeszcze żyć tak za friko."
Tłumaczenie piosenki
K.A.S.A.: Za friko
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
K.A.S.A.: Za friko
-
D
- K.A.S.A.
-
Wszystko od nowa
- K.A.S.A.
-
Znana (z tego,
- K.A.S.A.
-
Powiedz gdzie jeste
- K.A.S.A.
-
Piękniejsza
- K.A.S.A.
Skomentuj tekst
K.A.S.A.: Za friko
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Mama
Doda
„I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
-
Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki
Kalwi & Remi
„Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
-
Why Kiki?
Iam Tongi
„Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
-
Neodym (feat. Błażej Król)
Nosowska
„Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
-
Świenty Paweł
Latające Biustonosze
„Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Za friko - K.A.S.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Za friko - K.A.S.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - K.A.S.A..
Komentarze: 0