Kabaret Elita - Ballada o Zenku naci tekst piosenki - Teksciory.pl

Kabaret Elita: Ballada o Zenku naci

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret Elita

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Kabaret Elita: Ballada o Zenku naci

Na basztę wszedłszy chrobry kneźzawolal po łacinie:Drużyno! Nowe szaty weźi wynijdź na dziedziniec! Ożywił się kneziowy dwór, już zbiega się rycerstwo, a każdy silny jest jak tur i każdy twarz ma czerstwą. A kneź nerwowo zmierzwił wąs i zadął w róg specjalny, I spytał: Czy już wszyscy są?Niech sprawdzi personalny! A gdy sprawdzono cały dwór rzekł tonem zatroskanem:Najstarsza z moich licznych cór dojrzała dziś nad ranem.Tu się na zamku zrobił szum, chrzęstnęły miecze w pięściach. Kogo dojrzała! - spytał tłum. Dojrzała do zamęścia! A ten jej mężem będzie mógł mienić się w sposób hardy, kto napnie ten prastary łukniewiarygodnie twardy.Już ktoś wyciąga krzepką dłoń,wierząc, że cel osiągnie, ujmuje zabytkową broń, zapiera się i ciągnie. A wtem się rozległ głośny trzask, lud chciał zakrzyknąć "Hura"!, ale zawodnik podniósł wrzask:Joj! wyszła mi ruptura.Lecz oto drugi stówa w szranknaciągnie luk a zaliż?Drży cały... stęka... a wtem bangi trafił go paraliż.A kneź na ganku blady stali było mu niedobrze,a trup się na dziedzińcu słał,tak często niczym w "Kobrze".Lecz nim zaczęto serię styp wystąpił na arenę, dość nędzny i cherlamy typ, niejaki Dreptak Zenek. Odłożył chleb, co właśnie żuł, odchrząknął, brzucha wciągnął i łuk palcami chwycił wpół I ciach! I go naciągnął.Następnie czknął, dokończył chleb poprawił zgrzebne gacie. Piękną kneziową wziął za łeb i zamknął się z nią w chacie! A kneź o mury głową bił i głośno biadał z płaczem:Któż mógł przewidzieć, że on był aż takim naciągaczem?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret Elita: Ballada o Zenku naci

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret Elita: Ballada o Zenku naci

 

Skomentuj tekst

Kabaret Elita: Ballada o Zenku naci

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka o zenku
 • ballada o zenku
 • textowo elita ballada
 • ballada o naciagaczu
 • piosenki o zenku

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ballada o Zenku naci - Kabaret Elita, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ballada o Zenku naci - Kabaret Elita. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret Elita.