Kabaret OT.TO: Marzenia kinomana

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 158 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Marzenia kinomana

Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino.Żeby tak zobaczyć naraz w jednym filmie Jak Rambo z Bondem na dzikim zachodzie Załatwiają gangi i bandy dzikie Sowieckich Indian wyposażonych w łodzie. W łodziach podwodnych załogi kobiet Brigitte Bardot i Greta Garbo Claudia Cardinale i Marylin Monroe Polują na mężczyzn kulami z farbą. Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino.Miłość i nienawiść, seks i przemoc Akcja przenosi się z Indii do Peru Intryga się zazębia, napięcie rośnie Ekran wypełnia zbliżenie rewolwera. To pod Grunwaldem pan Wołodyjowski Na obóz tatarski prowadzi konnicę Schwarzenegera ratuje Janosik Przebrany za za zakonnicę. Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino.Azja Tuhajbejowicz rządzi na Bronxie Do spółki z Bonanzy rodem Hossem Batman się okazuje Jankiem Kosem W wersji niemieckiej Hansem Klossem. Czterech muszkieterów z kałaszami Wehrmacht rozbraja nad Missisipi Kojak się zakochał w Poli Raksie A ja chciałbym być polskim Brucem Lee. Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino.Zorro ma znaczek ORMO, Kmicic szuka księcia Ford Harrison jeździ fordem, za to ksiądz ma zięcia Spielberg rwie włosy z głowy, gdy patrzy na ten film He would like to be too polskim Brucem Lee. Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Marzenia kinomana

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Marzenia kinomana

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Marzenia kinomana

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Marzenia kinomana - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Marzenia kinomana - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.