Kabaret OT.TO - Marzenia kinomana tekst piosenki - Teksciory.pl

Kabaret OT.TO: Marzenia kinomana

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Marzenia kinomana

Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino.Żeby tak zobaczyć naraz w jednym filmie Jak Rambo z Bondem na dzikim zachodzie Załatwiają gangi i bandy dzikie Sowieckich Indian wyposażonych w łodzie. W łodziach podwodnych załogi kobiet Brigitte Bardot i Greta Garbo Claudia Cardinale i Marylin Monroe Polują na mężczyzn kulami z farbą. Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino.Miłość i nienawiść, seks i przemoc Akcja przenosi się z Indii do Peru Intryga się zazębia, napięcie rośnie Ekran wypełnia zbliżenie rewolwera. To pod Grunwaldem pan Wołodyjowski Na obóz tatarski prowadzi konnicę Schwarzenegera ratuje Janosik Przebrany za za zakonnicę. Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino.Azja Tuhajbejowicz rządzi na Bronxie Do spółki z Bonanzy rodem Hossem Batman się okazuje Jankiem Kosem W wersji niemieckiej Hansem Klossem. Czterech muszkieterów z kałaszami Wehrmacht rozbraja nad Missisipi Kojak się zakochał w Poli Raksie A ja chciałbym być polskim Brucem Lee. Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino.Zorro ma znaczek ORMO, Kmicic szuka księcia Ford Harrison jeździ fordem, za to ksiądz ma zięcia Spielberg rwie włosy z głowy, gdy patrzy na ten film He would like to be too polskim Brucem Lee. Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Marzenia kinomana

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Marzenia kinomana

 

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Marzenia kinomana

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Marzenia kinomana - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Marzenia kinomana - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.