Kabaret OT.TO - Randka z Policjantk tekst piosenki - Teksciory.pl

Kabaret OT.TO: Randka z Policjantk

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Randka z Policjantk

Stoję sobie przy krawężniku Na szarym jak chodnik chodniku Czekam na nią już pół godziny Trenując same smutne miny. Nagle przystają samochody To pewnie z powodu jej urody W radiowozie wygląda wspaniale Gdy przyjeżdża po mnie na sygnale. Randka z policjantką Jest niby zwykłą randką Bo ona i inne dziewczyny Ulepione są z tej samej gliny. Randka z policjantką Jest niby zwykłą randką Lecz zawsze tak mnie wzrusza Jej dusza funkcjonariusza.Błękitne jak mundur ma oczy W dwuszeregu parę blond warkoczy Ale grubą stalową kratę Może rozbić jednym ciosem karate. Te spacery marszowym krokiem Słodkie szepty przez walkie-talkie Od parku nocą nie musimy stronić Bo w razie czego ona mnie obroni. Randka z policjantką...Przy łóżku stawia radar, bo się troszczy By nawet w snach nie przekraczać prędkości W nocy najchętniej wbija mi do głowy Nie kamasutrę lecz kodeks drogowy. Randka z policjantką Jest niby zwykłą randką Bo ona i inne dziewczyny Ulepione są z tej samej gliny. Randka z policjantką Jest niby zwykłą randką Lecz skończą się te randki Gdy przed ołtarzem złączą nas Złote kajdanki.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Randka z Policjantk

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Randka z Policjantk

 

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Randka z Policjantk

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BABCIU TO JEST PYSZNE Wac Toja
  „BABCIU, zawsze chciałem to zrobić Palę lemoniadę BABCIU, TO JEST PYSZNE Moja krew w moim ciele płynie Styksem Szkło rozgrzane, lemoniada płonie w fifce Oldschoolowe jaranie BABCIU, pyszne Palę ”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • Let The Bad Times Roll The Offspring
  „We’re gonna hang em high We’re gonna shoot straight up in the air This eys is for an eye Don;t need to ask and don;t needd to care But don’t be thinking we’re crazy When you see all the hell th”
 • W taką noc De Mono
  „Nie ma takich miejsc, myślałem już Takich ludzi nie ma też – nie wierzyłem w to Nigdzie nam nie będzie tak jak tu Powiedz mi, ze myślisz tak Nie wracajmy stąd Bo w taką noc nie ma co żałować T”
 • Patrz na mnie (feat. Duszyn) Żabson
  „Ciągle to pamiętam, jak bardzo chciałem cię Byłaś taka piękna, teraz raczej nie Miałem więcej szczęścia Niż wylanych łez Miałem więcej szczęścia Niż wylanych łez Teraz patrz na mnie Drogi VVS”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Randka z Policjantk - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Randka z Policjantk - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.