Kabaret Starszych Panów: Na wypadek gdyby to nie sko

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret Starszych Panów

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kabaret Starszych Panów: Na wypadek gdyby to nie sko

Było lato. Nasz pociąg nam uciekł.Zapytałam: "Co robić z tym czasem?".Powiedziałeś: "Mam takie uczucie,jakbym zdążył na panią tym razem".I już było po naszej przesiadcena ten pociąg wzajemny, obłędny,którym dotąd pędzimy przez stacjedni upalnych i nocy płomiennych.Mówisz: "Wkrótce weźmiemy ślub", leczja o jedną chcę prosić cię rzecz:Na wypadek gdyby tonie skończyło się małżeństwem -napisz, proszę, mi piosenkę moich marzeń -w tej piosence będzie mnąktoś, kim może ja nie jestem,z kim we dwoje będzie dobrze ci się starzeć.Na wypadek, gdyby nam nie wyszedł ślub -parę zwrotek śpiewających mi podaruj.Przestań kochać mnie na chwilę i tak mnielub -jak w piosence będziesz lubił mnie na starość.W tej piosence na urodę tego dnia,co w tej rzeczce tak nam pięknie wtedy tonął,będziesz ze mną razem patrzał, choćbym jawcale już nie była wtedy z tobą...Na wypadek gdyby tonie skończyło się małżeństwem -pozostanie mi piosenka zamiast szczęścia.W tej piosence będzie mnąktoś, kim chyba ja nie jestem,ktoś szczęśliwy od miłości do zamęścia.Na wypadek gdyby nam nie wyszedł ślub -twoje zwrotki mi o szczęściu zaśpiewają.No a teraz choć przez chwilę ty tak mnielub -jak w piosence będziesz lubił mnie, kochając.Lub mnie, lub mnie, lub mnie, lub!Na wypadek gdyby nam nie wyszedł ślub!Słowa: Jeremi Przybora
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret Starszych Panów: Na wypadek gdyby to nie sko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret Starszych Panów: Na wypadek gdyby to nie sko

Skomentuj tekst

Kabaret Starszych Panów: Na wypadek gdyby to nie sko

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • na wypadek gdyby to nie skończyło się małżeństwem tekst
 • napisz prosze mi piosenke moich marzeń
 • na wypadek gdyby to nie skończyło się małżeństwem
 • na wypadek gdyby to nie skończyło

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na wypadek gdyby to nie sko - Kabaret Starszych Panów, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na wypadek gdyby to nie sko - Kabaret Starszych Panów. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret Starszych Panów.