Kafar Dixon37 - 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak) tekst piosenki - Teksciory.pl

Kafar Dixon37: 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak)

Tekst piosenki

Kafar Dixon37

Teksty: 42 Tłumaczenia: 0 Wideo: 42
Profil artysty

Tekst piosenki

Kafar Dixon37: 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak)

("Za kilka chwil zegar w salonie wybije północ. Na biurku tylko laptop, zdjęcie żony i syna w ramce z Ikei, spiołka z niedopalonym jointem i oczywiście chodzący za mną wszędzie Jack Daniels. Za oknem raz po raz słychać szczekającego psa sąsiadów, który wyprowadzony na nocny spacer w tę bezgwiezdną, zimną noc poczuł tę specyficzną nerwowość, tak znamienną dla całego tego pieprzonego roku. Czuję się zmęczony, ale wiem że nie zasnę, nie ma takiej opcji. Ukojenie po zabiegu z gęstego dymu zaczyna ustępować miejsca rosnącej fali niepokoju. Biorę spory łyk ze szklanki, - w ciszy rozbrzmiewa kamień zapalniczki, którą odpalam niedopałek z pierwszego wersu tej historii. Kurwa, coś, nie wiem co, ale coś jest nie tak. Puszczam bit z folderu 'Nowe rzeczy', gapię się przez dłuższą chwilę na pustą kartkę i już wiem. Jest godzina 00:23, a ja nie mam już dla Was panaceum. Zaczynamy nowy rozdział. Kafar Dix37")

W pół do pierwszej
pale kolejnego bucha
parę osób słucha
parę poszło już spać...
Autor tekstu: Kafar
Tekst dodał: Karabin

Tłumaczenie piosenki

Kafar Dixon37: 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kafar Dixon37: 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak)

 

Skomentuj tekst

Kafar Dixon37: 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Hold On Justin Bieber
  „You know you can call me If you need someone I’ll pic kup the pieces If you come undone Painting stars up On your ceiling Cuz you wish that you could find some feeling You know you can call ”
 • Leave the Door Open Bruno Mars, Anderson .Paak, Silk Sonic
  „Waht you doin’ Where you at You got plans Don’t say that I am sippin wine In a robe I look too good To be alone My house clean My pool warm Just shavedd (smooth like a newborn) We sh”
 • MAGIA Alvaro Soler
  „Salgo, vente a tomar algo Traete una cancion Por si todo sale bien Oye montate en mi coche Vamos de aqui Por si todo sale bien Y nada importa hoy Te vienes o te vienes si o no? Porque la mag”
 • Pay Your Way In Pain St. Vincent
  „You got to pay Your way in pain You got to pray Your way in shame I went to the store I was feeling kinda hungry But i didn’t have the money And the shelves were all empty So i went to the ”
 • Selfish Love (ft. Selena Gomez) DJ SNAKE
  „Nadie tiene que deciirmelo Hablas con otro que no soy yo Y te confieso queriendolo Dany, me dan ganas de tenerte de tenerte Just a little crush Got over here thinkin’ That somebody else cares”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak) - Kafar Dixon37, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 23 minuty po północy (a zaczęło się to tak) - Kafar Dixon37. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kafar Dixon37.