Kaja Paschalska: Wystarczy uwierzy

Tekst piosenki

Brak wideo

Kaja Paschalska

Teksty: 26 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kaja Paschalska: Wystarczy uwierzy

Czasem czujesz, że pod górę wszystko jest Czasem myślisz "nie udaje się" Wolisz marzyć, lecz się bardzo boisz żyć Bo bezpieczniej czujesz się, kiedy śnisz I czasem myślisz, że masz dość, że za mało chyba czegoś dał ci los Wszyscy mówią ci, byś przestał marzyć już, abyś zaczął żyć teraz i tu! REF: Każdy dzień należy do ciebie, z każdym dniem coraz lepiej wiesz, Że wystarczy uwierzyć w siebie ze wystarczy tylko chcieć Cały czas pytanie, co ja robię źle? I dlaczego nie udaje się Rezygnuję, chociaż jestem blisko tak Choć już widzę cel, odwagi brak I czasem myślisz, że masz dość, że za mało chyba czegoś dał ci los (to), Czego pragniesz możesz mieć nawet już, tylko zacznij żyć teraz i tu! Wszyscy mówią ci byś przestał marzyć już, Abyś zaczął żyć teraz i tu! Teraz i tu! REF: Mówię ci - nie przestawaj marzyć, nie przestawaj śnić Ja wiem, że się kiedyś odważysz sprostać im
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kaja Paschalska: Wystarczy uwierzy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kaja Paschalska: Wystarczy uwierzy

Skomentuj tekst

Kaja Paschalska: Wystarczy uwierzy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wystarczy uwierzy - Kaja Paschalska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wystarczy uwierzy - Kaja Paschalska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kaja Paschalska.