Kaja Paschalska: Wystarczy uwierzy

Tekst piosenki

Brak wideo

Kaja Paschalska

Teksty: 26 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kaja Paschalska: Wystarczy uwierzy

Czasem czujesz, że pod górę wszystko jest Czasem myślisz "nie udaje się" Wolisz marzyć, lecz się bardzo boisz żyć Bo bezpieczniej czujesz się, kiedy śnisz I czasem myślisz, że masz dość, że za mało chyba czegoś dał ci los Wszyscy mówią ci, byś przestał marzyć już, abyś zaczął żyć teraz i tu! REF: Każdy dzień należy do ciebie, z każdym dniem coraz lepiej wiesz, Że wystarczy uwierzyć w siebie ze wystarczy tylko chcieć Cały czas pytanie, co ja robię źle? I dlaczego nie udaje się Rezygnuję, chociaż jestem blisko tak Choć już widzę cel, odwagi brak I czasem myślisz, że masz dość, że za mało chyba czegoś dał ci los (to), Czego pragniesz możesz mieć nawet już, tylko zacznij żyć teraz i tu! Wszyscy mówią ci byś przestał marzyć już, Abyś zaczął żyć teraz i tu! Teraz i tu! REF: Mówię ci - nie przestawaj marzyć, nie przestawaj śnić Ja wiem, że się kiedyś odważysz sprostać im
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kaja Paschalska: Wystarczy uwierzy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kaja Paschalska: Wystarczy uwierzy

Skomentuj tekst

Kaja Paschalska: Wystarczy uwierzy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wystarczy uwierzy - Kaja Paschalska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wystarczy uwierzy - Kaja Paschalska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kaja Paschalska.