Kaliber 44 - Kontem O.K tekst piosenki - Teksciory.pl

Kaliber 44: Kontem O.K

Tekst piosenki

Brak wideo

Kaliber 44

Teksty: 61 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21

Tekst piosenki

Kaliber 44: Kontem O.K

Joka Kontem swego OK. Widzę to, chwytam to Pomimo swego oka Hej, pomimo niewiary Pomimo śmiechu, potem hej stary To nie głupoty Bo po tym widzę kłopoty Słyszę dialogi i w nogi i kroki Stawiam szybciej niż czas Stawiam szybciej od was, lala lala lalala To hałas dla ciebie, dla mnie nie Bo nie nie nie, nie Ja to wiem, przysięgam Z wyprzedzeniem, ja sięgam W kalendarz, kopie w banie Gdzie enigma, antyenigma łamie I nigdy nie kłamie To nie głupota, Joka kontem swego OK. Kontem OK. Kontem, kontem swego OK. x6 Joka, kontem swego OK. I znów Kontem swego OK. Widzę, że Nigdy wierzyć mi nie chce, nie O nie, hej mojej dziewczynie Na dłoni coś wyrośnie Zanim mnie dogoni Zazdrośnie zaś wzrokiem podążają oni Kątem oka ja patrzą zza skroni Patrzą bo po tym, patrzą to widzą Okiem gonią, jestem bliżej Koniec, początek słowa od nowa Umysłu głowa Umysłu kroki, to nie głupoty Bo potem widzę kłopoty Słyszą dialogi i w nogi mój drogi To połowa tej drogi Potem gotowa, zadziwia Cię głowa Co chowa, jazdę dla kamikadze Wiem co się stanie, czas na łopatki kładę Jadę, poker pik Karty na stół, nikt mi nie wierzy Czemu wygrywam, odpływam Zapamiętaj jak się nazywam Zapamiętaj co potrafię Skoki w dal, wzdłuż, w czasie Przewiduje słowa, przewiduje sytuacje Koncentracje mam jak nigdy I gdy wgniatam wszelkie pizdy Pęka opoka, bo to jest nowa epoka Kontem, kontem swego OK. x7 Joka, kontem swego OK.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kaliber 44: Kontem O.K

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kaliber 44: Kontem O.K

 

Skomentuj tekst

Kaliber 44: Kontem O.K

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BABCIU TO JEST PYSZNE Wac Toja
  „BABCIU, zawsze chciałem to zrobić Palę lemoniadę BABCIU, TO JEST PYSZNE Moja krew w moim ciele płynie Styksem Szkło rozgrzane, lemoniada płonie w fifce Oldschoolowe jaranie BABCIU, pyszne Palę ”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • Let The Bad Times Roll The Offspring
  „We’re gonna hang em high We’re gonna shoot straight up in the air This eys is for an eye Don;t need to ask and don;t needd to care But don’t be thinking we’re crazy When you see all the hell th”
 • W taką noc De Mono
  „Nie ma takich miejsc, myślałem już Takich ludzi nie ma też – nie wierzyłem w to Nigdzie nam nie będzie tak jak tu Powiedz mi, ze myślisz tak Nie wracajmy stąd Bo w taką noc nie ma co żałować T”
 • Patrz na mnie (feat. Duszyn) Żabson
  „Ciągle to pamiętam, jak bardzo chciałem cię Byłaś taka piękna, teraz raczej nie Miałem więcej szczęścia Niż wylanych łez Miałem więcej szczęścia Niż wylanych łez Teraz patrz na mnie Drogi VVS”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kontem o.k kaliber 44 interpretacja
 • klade karty na stół tekst
 • joka kontem oka k44
 • kontem ok
 • kaliber 44 kontem oka tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kontem O.K - Kaliber 44, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kontem O.K - Kaliber 44. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kaliber 44.