Kaliber 44: Takie jakie jest

Tekst piosenki

Brak wideo

Kaliber 44

Teksty: 61 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21

Tekst piosenki

Kaliber 44: Takie jakie jest

"I teraz, jak na początku - jesteśmy tylko awangardą Polski" I nie zmienia się nic Od dwóch lat materiał na 3 płytę składam, Robię, gadam, Słabe Studio odwiedzam Zrobię wszystko co w mojej mocy By mój materiał nawet mnie zaskoczył A to największa nagroda Jest mi szkoda, gdy ktoś robi mi ciśnienie I tego nie zmienię - chce być nieograniczony jak marzenie Więc proszę bierz, masz to czego chciałeś - tego szukałeś Więc masz to... Bierz takie jakie jest - na to czekałeś, tego szukałeś Więc masz to proszę chap! Bierz takie jakie jest - na to czekałaś, tego szukałaś Więc masz to proszę chap! Bierz takie jakie jest - na to czekałeś, tego szukałeś Więc masz to proszę chap! Bierz takie jakie jest - na to czekałaś, tego szukałaś Więc masz to proszę chap! Przywołuję - Juwenalia w Białym Stoku Był maj 98 roku Feel-X, Joka, dAb na scenie Ja z Wujkiem na początku trochę z boku - wtem błysk i połączenie Wspólne zaistnienie, koncertowy sqad Włączony mikrofon i żarzący się bat Żadnych strat, praca nad nowym materiałem wre Przypomnieć chcę, że czas mocno depcze nam po piętach Droga choć prosta wydaje się kręta Ginę w otmętach i w otchłani we wspólnej bali K 44, W.S.Z., C.N.E. nagrani "I teraz,- jesteśmy tylko awangardą" Na początku trzeciej płyty dAb mi puścił bity I stanąłem jak wryty dobry jak cipka Lolity Z rytmu nie wybity - piszę rymy Co do blantów nie wyżyty i mojej dziedziny A więc zapalimy, wszystko załatwione, Za godzinę dzwonek, skręcone i spalone Próba z mikrofonem, a jak o tym mówię cały czas Masz to co chciałeś masz to co chciałeś masz Więc bierz takie jakie jest - na to czekałeś Masz to co chciałeś, masz to co chciałeś masz Więc bierz takie jakie jest - na to czekałaś, tego szukałaś Więc sprawdź to Bierz takie jakie jest - na to czekałaś Masz to co chciałeś, masz to co chciałeś To właśnie chciałem wam powiedzieć, że W Świętej Pamięci studio odnalazłem się Jedni robią płytę trzecią - dla mnie to pierwsza Rymowana proza wycięta z wiersza Jestem taki Cygan co nie wróży z ręki Jestem taki Cygan co śpiewa piosenki Możesz mnie zobaczyć w swojej głowie jak usłyszysz mój głos A mój głos, a mój głos jest ważny - Wujek nie poważny Bierze to co inni chcą dać, ale czy oni tego się spodziewają, Jeśli nie kumają po kieszeni mocno się zieleni - masz to Bierz takie jakie jest - czy na to czekałeś Masz to co chciałeś, masz to co chciałeś masz Więc bierz takie jakie jest - czy tego szukałaś Masz to co chciałaś, masz to co chciałaś masz Więc bierz takie jakie jest - czy na to czekałeś Masz to co chciałeś, masz to co chciałeś masz Więc bierz takie jakie jest - czy tego szukałaś Czy o tym myślałaś, czy tego chciałaś?"I teraz, jak na początku - jesteśmy tylko awangardą Polski" (słychać po dźwięku) I nie zmienia się nic "I teraz, jak na początku - jesteśmy tylko awangardą Polski" (słychać po dźwięku) I nie zmienia się nic (Hip-Hop)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kaliber 44: Takie jakie jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kaliber 44: Takie jakie jest

Skomentuj tekst

Kaliber 44: Takie jakie jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna g”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • droga choc prosta wydaje sie kreta
 • Hip hop. Szukałaś krzyczałaś
 • masztakie jakie jest, na to czekalas, o tym myslalas
 • jestesmy tylko awangarda spoleczna tekst piosenki
 • takie jakie jest kaliber 44

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Takie jakie jest - Kaliber 44, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Takie jakie jest - Kaliber 44. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kaliber 44.