Kalina J: I wci

Tekst piosenki

Brak wideo

Kalina J

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Kalina J: I wci

I wciąż się na coś czeka,na coś, co nie chce przyjśći znów nie przyszło dziś.Może jutro...I wciąż się na coś czekai wszystko jest nie taki wszystko nie ten ma smak.Smutno.Ty także nie jesteś ten,Choć co by szkodziło komu.Znowu nie udał się dzień,trzeba wracać do domu.I znów się będzie czekać,na coś, co nie chce przyjść.I znów codziennie myśl:Może dziś? Można się włóczyć nocą.Można rozrabiać i pić.Żyć jak to mówią: mocno, wesoło żyć .A smutek jak wierny piesdniem i nocą waruje obok.Jak trudno, jak trudnojest uciec przed sobą.I wciąż się na coś czeka,na coś, co nie chce przyjśći znów nie przyszło dziś.Może jutro...I wciąż się na coś czekai wszystko jest nie tak...i wszystko nie ten ma smak.Smutno.Ty także nie jesteś ten,Choć co by szkodziło komu.Znowu nie udał się dzień,trzeba wracać do domu.I znów się będzie czekać,na coś, co nie chce przyjść.I znów codziennie myśl:Może dziś? Ty także nie jesteś ten,Choć co by szkodziło komu.Znowu nie udał się dzień,trzeba wracać do domu.I znów się będzie czekać,na coś, co nie chce przyjść.I znów codziennie myśl:Może dziś?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kalina J: I wci

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kalina J: I wci

Skomentuj tekst

Kalina J: I wci

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I wci - Kalina J, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I wci - Kalina J. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kalina J.