KamiK_official: Lis

Tekst piosenki

Brak wideo

KamiK_official

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

KamiK_official: Lis

Jestem sprytny jak lis robię rap ale nie chcę patrzeć zza krat ludzie rzucają słowami na wiatr nie mam zamiaru słuchać waszych kłamstw x4

W moich nutkach nie chodzi tylko o hajs żeby wyjść z bloków i szemranych swraw. W życiu przeżyłem dużo zdrad ja i mój brat.

Od fałszywych czułem tylko jad moje przeżycia wbiły mi bat. Tekstów nigdy nie będę kradł. Hejterzy mówią abym padł chociaż unoszę się jak ptak.

Od małolata miałem swój team inni byli dobzi inni źli. Lepsi nauczyli nas jak przetrwać inni chcieli wykorzystać. Klama dragi brudny syf i chyba zmieniają nas w pył. Kolega podsłuchał rozmowę jak dzwoniłeś na psy.

Jestem sprytny jak lis robię rap ale nie chcę patrzeć zza krat ludzie rzucają słowami na wiatr nie mam zamiaru słuchać waszych kłamstw x4
Autor tekstu: KamiK_official
Data dodania: 2023-10-25
Tekst dodał: KamiK
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

KamiK_official: Lis

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

KamiK_official: Lis

Skomentuj tekst

KamiK_official: Lis

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lis - KamiK_official, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lis - KamiK_official. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - KamiK_official.