Kangaroz: Warto

Tekst piosenki

Brak wideo

Kangaroz

Teksty: 40 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Kangaroz: Warto

Zostań gdzie jesteś i pokaż swe ręce Choć masz już dużo to ciągle chcesz więcej Nie jeden tak już robił przed tobą Chciał ciągle więcej i przestał być sobą Nie widzisz nic prócz tego że chcesz wszędzie mieć zysk Nie robisz nic by w sobie to zmienić Nie mówisz nic bo twoje słowa warte są nic Gdy mówisz że to właśnie cenisz Możesz tak żyć i nie wiedzieć który minął już rok Rozejrzyj się wokół nie ma nikogo Traciłeś czas na wszystko to co teraz tu masz A wszystko piękne zostało za tobą I nie masz nic prócz paru rzeczy naprawdę nic I teraz wiesz nie ma za co cię cenić Nie dałeś nic dlatego nie dostaniesz już nic Zastanów się czy warto to zmienić Możesz jeszcze złapać powietrze Poczuć życie i poczuć że jesteś Możesz jeszcze zrobić coś więcej Otwórz oczy i otwórz swe serce!! Ja to znam mówię wam Ja to znam mówię wam Ja to znam mówię wam...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kangaroz: Warto

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kangaroz: Warto

Skomentuj tekst

Kangaroz: Warto

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Warto - Kangaroz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Warto - Kangaroz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kangaroz.