Kapela Pieczark: Sezon na pieczarki

Tekst piosenki

Brak wideo

Kapela Pieczark

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Kapela Pieczark: Sezon na pieczarki

1: MŁOJA BABKA MI GODAŁA BIER KWAŚNICE DOBRO JESZROBIONO NA WIEPRZOWINCE TAKO JAKOM KCES A JO TEGO JOD NIE BYDE ZAWAŁ PŁO TYM ZDARZO SIE LEPIJ FAZOLE Z KAPUSTOM I PIECZARKI DWIE REF: BO TO JES SEZON NA PIECZARKI, KTÓRY WŁAŚNIE ZACZYNA SIĘ SEZON NA PIECZARKI, PIECZARKI DZIŚ SIE JE TO NIE ŻADNE BAJKI I KAŻDY O TYM DOBRZE WIE SEZON NA PIECZARKI, PIECZARKI SĄ OK. 2: ROZ PRZYJECHOŁ UJEK W GOŚCI, KCIOŁ SE U NOS DOBRZE ZJEŚ POŁOBGRYZOŁ WSZYJSTKI KOŚCI, WIENCYJ NI MA NO I CEŚ PŁOTYM WPOD NA POMYS TAKI : "PIECZARKOWOM ZUPE KCYM" SPROSZKOWANOM LUB W CAŁOŚCI SMACNIE SOBIE ZJYM REF: ........................3: ME NAZWISKO TO PIECZARKA, KULINARNOM NAZWE MO MOZE PRZYDO SIE DO GARKA, ALBO W RADIU SOBIE GRO PIECZARKOWE SOM PIOSYNKI I W REKLAMAK ZUPY TES TAKO JEST WIYNC MOJA RADA: "SŁUCHOJ NO I JEDZ" REF: ........................
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kapela Pieczark: Sezon na pieczarki

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kapela Pieczark: Sezon na pieczarki

Skomentuj tekst

Kapela Pieczark: Sezon na pieczarki

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka o pieczarkach
 • pieczarki piosrenki
 • piosenki o pieczarkach

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sezon na pieczarki - Kapela Pieczark, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sezon na pieczarki - Kapela Pieczark. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kapela Pieczark.