Kasia Cerekwicka: Jeszcze b

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Cerekwicka

Teksty: 70 Tłumaczenia: 1 Wideo: 16

Tekst piosenki

Kasia Cerekwicka: Jeszcze b

Do Ciebie pisze znów tych kilka prostych słów co mam zrobić by odzyskać, co straciłam Zraniłam Cie dobrze o tym wiem Kochałam za mocno by z Toba układać sny bo ta miłość niebezpieczna dla mnie była i zniewoliła mnie, a teraz zmazać chce to rozstanie odwołać słowa z trudem wypowiedziane szybko zmieniłam zdanie złudzeń nie pozbawiaj mnie... Jeszcze będziemy razem wierzyć w to nie przestane, że znów przede mną staniesz wierzyć w to nie przestane nigdy O nie... Jeszcze będziemy razem wierzyć w to nie przestane, Nic wiary tej nie złamie Nic nie złamie jej zbyt silna jest... Wmawiałam sobie, że prowadzisz jakąś gre to co było między nami dla Ciebie nie znaczyło nic zupełnie nic... Myślałam będzie lżej jeśli uciekne przed miłościa, która niebezpieczna była, że zrobiłam, nie wierzyłam, że kochać można mnie Zmazać chce to rozstanie Cofnąć czas i moje pożegnanie jednak zmieniłam zdanie złudzeń nie pozbawiaj mnie Jeszcze będziemy razem wierzyć w to nie przestane, że znów przede mną staniesz wierzyć w to nie przestane nigdy O nie... Jeszcze będziemy razem(razem) wierzyć w to nie przestane, Nic wiary tej nie złamie Bo zbyt silna jest Nawet jeśli cały wszechświat zwróci się przeciwko Nam Nasza miłość przetrwa dłużej niż cały ten świat Wybacz mi, przyjdź otrzyj łzy Wiem, że tęsknisz tak jak ja Niech stanie się dziś to, co dawno już się miało stać... Jeszcze będziemy razem wierzyć w to nie przestane(nie przestane) że znów przede mną staniesz Jeszcze będziemy razem (jeszcze będziemy) wierzyć w to nie przestane(nie przestane) Nic wiary tej nie złamie Nic, nic zbyt silna jest... Jeszcze będziemy razem(jeszcze będziemy) wierzyć w to nie przestane(nie przestane) że znów przede mną staniesz Jeszcze będziemy razem wierzyć w to nie przestane Nic wiary tej nie złamie Nic... Jeszcze będziemy razem... Jeszcze będziemy razem...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kasia Cerekwicka: Jeszcze b

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Cerekwicka: Jeszcze b

Skomentuj tekst

Kasia Cerekwicka: Jeszcze b

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kasia cerekwicka dziś rozstac się nam
 • kasia cerekwicka między nami nic nie było

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeszcze b - Kasia Cerekwicka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeszcze b - Kasia Cerekwicka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Cerekwicka.