Kasia Lesing: Po drugiej stronie

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Lesing

Teksty: 9 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Kasia Lesing: Po drugiej stronie

Dzień, czy noc, na rogach stu ulic, spotkasz ją, nie wiesz kto, choć dziecko zmęczony, smutny wzrok. Nikt nie zapytał, co jej jest, czemu błądzi gdzieś, na kogo dzisiaj czeka tak, komu wierzy cały czas. Łzy albo może tylko deszcz, nie pozwala jej zawołać, że nie tylko tak, ciemne strony życia zna. Sama jak Ty, kocha ludzi wierzy w nich, sama jak Ty, choć poo drugiej stronie mgły, sama jak Ty, pragnie kogoś z całych sił, sama jak Ty, choć po drugiej stronie. Dzień, czy noc, na rogach stu ulic, czeka gdzieś, nie mów nic, wystarczy, że oddasz jej swój śmiech. Idź i nie pytaj jaki pech, tak bawi się, kto zabrał jej normalny los, dzieciństwo zwykłe, zwykły dom. Sny wybudują most do gwiazd i odwrócą czas, zrozumiesz, że czuję Cię wciąż, tak samo chociaż z różnych stron. Sama jak Ty, kocha ludzi wierzy w nich, sama jak Ty, choć poo drugiej stronie, sama jak Ty, pragnie kogoś z całych sił, sama jak Ty, choć po drugiej stronie./x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kasia Lesing: Po drugiej stronie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Lesing: Po drugiej stronie

Skomentuj tekst

Kasia Lesing: Po drugiej stronie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kasia lesing po drugiej stronie
 • kasia lesing po drugiej stronie słowa
 • kasia lesing sama jak ty
 • tekst kasia lesing sama jak ty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Po drugiej stronie - Kasia Lesing, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Po drugiej stronie - Kasia Lesing. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Lesing.