Katarzyna Groniec: Zagubieni w

Tekst piosenki

Brak wideo

Katarzyna Groniec

Teksty: 61 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Katarzyna Groniec: Zagubieni w

Nim stworzył Pan w odnóż Ziemi skłon, to sięgnął w noc, wszystkie gwiazdy wziął w dłoń.I siał je przez palce jak złoty piach, lecz zgubił Pan jedną z gwiazd.Zasępił się Pan, szukał w ciemną noc gwiazdeczki, co ją wiatr pognał w dal i mrok. Gdy ją znalazł obiecał dbać o nią jak nikt, by nie była sama wśród gwiazdI człowiek wie, że nie ważne to czy niebo czyste czy chury mkną. Dopóki dobry Bóg dba o jego los w każdą z dróg, którą mógłby pójść.Minęło w życiu wiele nocy i dni, mam zmęczone oczy i coraz mniej sił.I czasem myślę, że Bóg odszedł gdzieś w dal, zapomniał tego co obiecał nam.Bo jesteśmy sami wśród gwiazd, małych gwiazd, wielkich gwiazd które lśnią co nocBo jesteśmy sami wśród gwiazd, małych gwiazd, wielkich gwiazd, małych wielkich gwiazd.Bo jesteśmy sami..Text by MiSieQ =)*
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Katarzyna Groniec: Zagubieni w

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Katarzyna Groniec: Zagubieni w

Skomentuj tekst

Katarzyna Groniec: Zagubieni w

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zagubieni w - Katarzyna Groniec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zagubieni w - Katarzyna Groniec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Katarzyna Groniec.