Kayah: Nie wiedzia
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Kayah: Nie wiedzia
Zanim wiedziałam, że przybędzieszczekałam ciągle na ciebie,a wieczorami w oknie sypialnianym, gdyświatła gasły, stawiałam świecę, bypłomień jak latarnia wskazał ci brzegw oceanie po co tobie tułać sięznajdź mnieZanim wiedziałam, że będzieszwtedy już kochałam ciebiei w każdym ciebie szukałamlecz o tym nie wiedziałamZanim wiedziałam, że nadchodziszsłyszałam twoje (ciii) ciche kroki.w nocą kiedy mrok podkradał się pod dom,a cisza zła patrzyła się ze ściannoc litościwa gwiazdę zrzuciła mi,by spełniło się moje życzenieżebyś tu był, kochanyZanim wiedziałam, że będzieszwtedy już kochałam ciebiei w każdym ciebie szukałamlecz o tym nie wiedziałamNie, nie, nie, nie, nie, nieNie wiedziałam, nie , nienie wiedziałam, nie , nienie wiedziałam
Tłumaczenie piosenki
Kayah: Nie wiedzia
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Kayah: Nie wiedzia
-
Nigdy si
- Kayah
-
Nosz
- Kayah
-
Pod tym samym niebem
- Kayah
-
Prośba do twoich ust
- Kayah
-
Przedwio
- Kayah
Skomentuj tekst
Kayah: Nie wiedzia
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Nie wiedzia - Kayah, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie wiedzia - Kayah. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kayah.
Komentarze: 0