Kombi: Ob

Tekst piosenki

Brak wideo

Kombi

Teksty: 68 Tłumaczenia: 2 Wideo: 12

Tekst piosenki

Kombi: Ob

To nie tak Już sam się dziwię Nie wyjdziemy z tego żywi To nie tak A miało pięknie być Czuję się jak na zakręcie Czuję to oni są wszędzie Tak, tak! Za każdym rogiem śmierć Obłęd - szalony czas Świat zwariował już od nienawiści Obłęd sięgamy dna Nie pomoże S.O.S. Obłęd - demony zła Twój normalny dzień to dzień ostatni Obłęd - szalony czas Dziś wygrywa tylko zło Miało być tak normalnie Miało być tak idealnie Miało być a nie spełniło się Posypały się marzenia Został strach spalona ziemia Tak, tak! Świat nad przepaścią jest Obłęd - szalony czas Świat zwariował już od nienawiści Obłęd - sięgamy dna Nie pomoże S.O.S. Obłęd - demony zła Twój normalny dzień to dzień ostatni Obłęd - szalony czas Dziś wygrywa tylko zło
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kombi: Ob

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kombi: Ob

Skomentuj tekst

Kombi: Ob

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Jak senne zwierzę wiozłem cię - tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ob - Kombi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ob - Kombi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kombi.