Krewni i Znajomi Kr: Czas do domu

Tekst piosenki

Brak wideo

Krewni i Znajomi Kr

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Krewni i Znajomi Kr: Czas do domu

Nasz Stary, przeklinając, całą noc na mostku stałI drogi w tych cholernych lodach szukał pośród gwiazd.Wszystkie sople z mostku pospadały, kiedy zrobił zwrotI do domu kurs wyznaczył przez cholerny lód na wprost. Czas do domu, czas!Już za kilka dni w barze spędzimy wesolutko parę chwilZ groźnym lodem już się nie spotkamy, chyba, że przez szkłoGdy w szklaneczce pełnej whisky będzie stukać nam o dno Trzy miesiące pływaliśmy, błądząc wśród lodowych gór.Wielkie kry cieliśmy dziobem poszukując foczych skór.Zdechłej ryby nie złowiliśmy, krew się gotowała w nasGdy fortuna się odwróci, spróbujemy jeszcze raz. Nie pomogły zaklinania, choć kapitan skrobał maszt,Stary bosman pluł przez ramię, my gwizdaliśmy pod wiatr.Zamki w strzelbach pordzewiały, a za nami drogi szmat,Zdechłej foki ani śladu, więc zwiewajmy póki czas.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Krewni i Znajomi Kr: Czas do domu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krewni i Znajomi Kr: Czas do domu

Skomentuj tekst

Krewni i Znajomi Kr: Czas do domu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czas do domu - Krewni i Znajomi Kr, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czas do domu - Krewni i Znajomi Kr. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krewni i Znajomi Kr.