Krystyna Janda: Na zakr

Tekst piosenki

Brak wideo

Krystyna Janda

Teksty: 26 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Krystyna Janda: Na zakr

Dobrze się pan czuje?To świetnie,właśnie widzę - jasny wzrok, równy krokjak z marszu.A ja jestem, proszę pana, na zakręcie.Moje prawo to jest pańskie lewo.Pan widzi: krzesło, ławkę, stół,a ja - rozdarte drzewo.Bo ja jestem, proszę pana, na zakręcie.Ode mnie widać niebo przekrzywione.Pan dzieli każdą zimę, każdy świt na pół.Pan kocha swoją żonę.Pora wracać, bo papieros zgaśnie.Niedługo, proszę pana, będzie rano.Żona czeka, pewnie wcale dziś nie zaśnie.A robotnicy wstaną.A ja jestem, proszę pana, na zakręcie.Migają światła rozmaitych możliwości.Pan mówi: basta, pauza, pat.I pan mi nie zazdrości.Lepiej chodźmy, bo papieros zgaśnie.Niedługo, pan to czuje, będzie rano.Ona czeka, wcale dziś nie zaśnie.A robotnicy wstaną.A ja jestem, proszę pana, na zakręcie.Choć gdybym chciała - bym się urządziła.Już widzę: pieska, bieska, stół.Wystarczy, żebym była mila.Pan był także, proszę pana, na zakręcie.Dziś pan dostrzega, proszę pana, te realia.I pan haruje, proszę pana, jak ten wół.A moje życie się kolebie niczym balia.Pora wracać, już śpiewają zięby.Niedługo, proszę pana, będzie rano.Iść do domu, przetrzeć oczy, umyć zęby.Nim robotnicy wstaną.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Krystyna Janda: Na zakr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krystyna Janda: Na zakr

Skomentuj tekst

Krystyna Janda: Na zakr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Winter Falls Stray Kids (스트레이 키즈)
  „(wersy po koreańsku) We are like movie I feel out of breathe (wersy po koreańsku) Winter Falls (wersy po koreańsku) Falls (wersy po koreańsku) I loved you /3x (wersy po koreańsku) I love”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • krystyna janda na zakręcie inne wersje tej piosenki
 • janda na zakręcie tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na zakr - Krystyna Janda, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na zakr - Krystyna Janda. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krystyna Janda.