Krystyna Janda: Na zakr
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Krystyna Janda: Na zakr
Dobrze się pan czuje?To świetnie,właśnie widzę - jasny wzrok, równy krokjak z marszu.A ja jestem, proszę pana, na zakręcie.Moje prawo to jest pańskie lewo.Pan widzi: krzesło, ławkę, stół,a ja - rozdarte drzewo.Bo ja jestem, proszę pana, na zakręcie.Ode mnie widać niebo przekrzywione.Pan dzieli każdą zimę, każdy świt na pół.Pan kocha swoją żonę.Pora wracać, bo papieros zgaśnie.Niedługo, proszę pana, będzie rano.Żona czeka, pewnie wcale dziś nie zaśnie.A robotnicy wstaną.A ja jestem, proszę pana, na zakręcie.Migają światła rozmaitych możliwości.Pan mówi: basta, pauza, pat.I pan mi nie zazdrości.Lepiej chodźmy, bo papieros zgaśnie.Niedługo, pan to czuje, będzie rano.Ona czeka, wcale dziś nie zaśnie.A robotnicy wstaną.A ja jestem, proszę pana, na zakręcie.Choć gdybym chciała - bym się urządziła.Już widzę: pieska, bieska, stół.Wystarczy, żebym była mila.Pan był także, proszę pana, na zakręcie.Dziś pan dostrzega, proszę pana, te realia.I pan haruje, proszę pana, jak ten wół.A moje życie się kolebie niczym balia.Pora wracać, już śpiewają zięby.Niedługo, proszę pana, będzie rano.Iść do domu, przetrzeć oczy, umyć zęby.Nim robotnicy wstaną.
Tłumaczenie piosenki
Krystyna Janda: Na zakr
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Krystyna Janda: Na zakr
-
Ballada o Janku Wi
- Krystyna Janda
-
Bo we mnie drzemie tygrysica
- Krystyna Janda
-
Czarne perfumy
- Krystyna Janda
-
Dancing
- Krystyna Janda
-
Excentrycy
- Krystyna Janda
Skomentuj tekst
Krystyna Janda: Na zakr
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
dorosłe serce
WERSOW
„Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
-
Od nowa
Julia Wieniawa
„Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
-
CHA CHA
Sobel
„Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
-
Maison - ft. Lucie
Emilio Piano
„Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
-
Chcę ciebie częściej
Maciej Skiba
„Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- krystyna janda na zakręcie inne wersje tej piosenki●
- janda na zakręcie tekst●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Forget About the World
- Richard Marx
-
Mała Malusieńka (Księga Żywiołów)
- Wiktoria Kida
-
Tylko ty
- Nela Zawadzka
-
There's A Part I Can't Get Back
- Sunflower Bean
-
Tomorrow
- James
-
Lost In The Crowd
- Clödie
-
World's Worst Girlfriend
- SHURA
-
Inside Out
- The Script
-
Zasłuchani
- Daga Zacny
-
Lolita (prod. Boogie) - x Boogie
- Rizi Papi
Reklama
Tekst piosenki Na zakr - Krystyna Janda, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na zakr - Krystyna Janda. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krystyna Janda.
Komentarze: 0