Krystyna Prońko: Modlitwa o mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Krystyna Prońko

Teksty: 45 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Krystyna Prońko: Modlitwa o mi

KAŻDY MA TO CO ŻYCIE MU DATANI FART, ALBO DWAJAKIŚ ZAMEK ZE SZKŁAKAŻDY MA, KAŻDY MA , KAŻDY MA...ŻYCIE DRWI, GŁUPIM W NOGACH GDZIEŚ ŚPI,MIESZA CUKIER I ŁZY, BREDZI CO MU SIĘ ŚNI,TAK JAK MY, TAK JAK MY, TAK JAK MY.KIEDY JA SIEDZĘ W KINIEA ON NA TYM FILMIEDOTYKA JEJ UST-CAŁA DRŻĘ, CAŁA DRŻĘ..BIERZ CI CHCESZ-LATA BIERZ,DIABLE MÓJ ,DAM CI WIERSZ-TYLKO DAJ, DAJ, DAJ CHOCIAŻ RAZWIELKĄ MIŁOŚĆ TAK PRAWDZIWĄ.BIERZ CO CHCESZ - DUSZĘ BIERZ,DIABLE MÓJ - DAM CI WIERSZ-TYLKO DAJ, DAJ, DAJ CHOCIAŻ RAZWIELKĄ MIŁOŚĆ TAK PRAWDZIWĄ....TAK JUŻ JEST,CZASEM SWEET, CZASEM JAZZPEŁEN DZBAN, PUSTY ŚMIECHMIAŁAM DWÓCH ,MOŻE TRZECHWIELKI GRZECH,WIELKI GRZECH, WIELKI GRZECH...KAŻDY MA TO CO ŻYCIE MU DATANI FART, ALBO DWAJAKIŚ ZAMEK ZE SZKŁA,KAŻDY MA, KAŻDY MA , KAŻDY MA...KIEDY JA SIEDZĘ W KINIEA ON NA TYM FILMIEDOTYKA JEJ UST-CAŁA DRŻĘ, CAŁA DRŻĘ..BIERZ CO CHCESZ -DUSZĘ BIERZDIABLE MÓJ DAM CI WIERSZ,TYLKO DAJ, DAJ, DAJ CHOCIAZ RAZWIELKĄ MIŁOŚĆ TAK PRAWDZIWĄ...BIERZ CO CHCESZ- LATA BIERZ,DIABLE MÓJ-DAM CI WIERSZTYLKO DAJ, DAJ, DAJ CHOCIAŻ RAZWIELKĄ MIŁOŚĆ-TAK PRAWDZIWĄ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Krystyna Prońko: Modlitwa o mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krystyna Prońko: Modlitwa o mi

Skomentuj tekst

Krystyna Prońko: Modlitwa o mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • każdy ma prońko

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Modlitwa o mi - Krystyna Prońko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Modlitwa o mi - Krystyna Prońko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krystyna Prońko.