Krzysztof Koniarek: T

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Koniarek

Teksty: 2 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Krzysztof Koniarek: T

Popłyniemy gdzieś na inny brzegDo krainy bajki jak we śnieA drogę noc rozjaśni namTysiącem srebrnych gwiazdTo naprawdę może zdarzyć sięJednak musisz tego warto chciećNie nie bój się masz przy sobie mnieDaj dłoń popłyniemy henA tam a tam tęczowy wita światPaletą nie poznanych barw x2A tam a tam nie dadzą tęsknić namZa szarym dniem do zwykłych spraw. Zobacz teraz już nie boisz sięNawet gdy wejdziemy w życia czerńBo każda z dróg doprowadzi nasTam gdzie tęczowy światPatrz jak niebo ofiaruje namBukiet dotąd nie poznanych barwA każdy dzień kolorowym snemPrzy tobie staje się.A tam a tam tęczowy wita światPaletą nie poznanych barw x2A tam a tam nie dadzą tęsknić namZa szarym dniem do zwykłych spraw. Solo ---------------A tam a tam tęczowy wita światPaletą nie poznanych barw x2A tam a tam nie dadzą tęsknić namZa szarym dniem do zwykłych spraw.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Koniarek: T

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Koniarek: T

Skomentuj tekst

Krzysztof Koniarek: T

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej, Stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • koniarek--dajmiswojeserce-slowapiosenki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki T - Krzysztof Koniarek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu T - Krzysztof Koniarek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Koniarek.