Krzysztof Krawczyk: Pragnienie mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Krawczyk

Teksty: 86 Tłumaczenia: 0 Wideo: 28

Tekst piosenki

Krzysztof Krawczyk: Pragnienie mi

To co, ze nie tak, ze to flirt, jak sprzed lat,ze już był nawet raz taki ktoś...Ja kocham, ja pragnę, choć ty znów,ty swoje wciąż.Bo jest taki czas, gdy się chcerzeczy mieć na raz dwie,mały cud, w sercu żar, to nie wstyd,bo kochać i pragnąc, nie mówić nici nie mówić: "dość".Był raz w życiu mym taki moment,gdy ktoś zatrzasnął drzwi,a mimo to zostało coś,co pozwala, pozwala miz tobą być, kochać znów, niby nic, ale tydajesz mi w trudny czas miłość swą.I kocham, i pragnę, jak dawniej znówi nie mam dość.Był raz w życiu mym taki moment,gdy ktoś zatrzasnął drzwi,a mimo to zostało coś,co pozwala, pozwala miz tobą być, kochać znów, niby nic, ale tydajesz mi w trudny czas miłość swą.I kocham, i pragnę, jak dawniej znówi nie mam dość.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Krawczyk: Pragnienie mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Krawczyk: Pragnienie mi

Skomentuj tekst

Krzysztof Krawczyk: Pragnienie mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pragnienie mi

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pragnienie mi - Krzysztof Krawczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pragnienie mi - Krzysztof Krawczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Krawczyk.