Krzysztof Krawczyk: Weselne preludium

Tekst piosenki

Brak wideo

Krzysztof Krawczyk

Teksty: 90 Tłumaczenia: 1 Wideo: 28

Tekst piosenki

Krzysztof Krawczyk: Weselne preludium

Marsz weselny MendelsonaPowróci echem namKiedy podążymy szlakiemNaszych wspólnych spraw.Nasze drogi się spotkałyBy stworzyć jeden traktTeraz wiedzie nas w nieznanyJeszcze dotąd świat.Gdy dzień zbudzi nocGdy codzienność zajrzy nam za prógDo tych chwil nieraz powrócimyJak do pięknych snów.Czy szczęśliwym jest finałemŻe razem Ty i jaTo zaledwie jest preludiumDo długiego dniaBlask obrączek jak Twe oczyJak słońce skoro świtJak pochodnia pośród nocyOkruch szczęścia , pył.Gdy dzień zbudzi nocGdy codzienność zajrzy nam za prógDo tych chwil nieraz powrócimyJak do pięknych snów.Marsz weselny MendelsonaPrzypomni wtedy, żeGdzieś za nami kawał drogi...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Krzysztof Krawczyk: Weselne preludium

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Krzysztof Krawczyk: Weselne preludium

Skomentuj tekst

Krzysztof Krawczyk: Weselne preludium

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (15 października 2013, 23:26)
Re: Krzysztof Krawczyk - Weselne preludium
Krawczyk = Niemen = Cugowski = Skawiński = Piaseczny = Krajewski = Stan Borys = Wodecki = Markowski = Riedel = Klenczon = Panasewicz i tu jest koniec mega gwiazd Polskiej Sceny Muzycznej ze względu na umiejętności wokalne wszech czasów, reszta też jest wybitna, ale Ci pozostaną na daną chwilę niedoścignieni

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Czerwone 7 - x Palion FRIENDZ
    „To czerwone siedem, siedem, siedem Cały dzień, całą noc robię to Dwa cztery na siedem, siedem, siedem Robię swoje, robie sos dlatego Jestem jak CR siedem, siedem, siedem Noga na gaz, nie mów sto”
  • DWA RAZY TYLE Chivas
    „Czuję jak, czuję jak, czuję jak... Chyba coś znaczy ta dwójka obok siódemki Do tego jedyne światło w które zmierzam to niebieskie Jebane nie daje zasnąć, kiedy głowa mówi zdechnij mi Kiedy ja prób”
  • Kto, jak nie ty? Wojtek Szumański
    „Czy możesz mi zrobić małą przysługę, By jednak zawsze tu być? Życie za nami Zbyt krótkie, zbyt długie, A czeka nas tyle co nic. Nadal biorę to wszystko na niby, Że zaraz wrócimy na start. I m”
  • Kochać inaczej (rework) - x Zespół Pieśni i Tańca Śląsk Vito Bambino
    „A kiedy przyjdzie na Ciebie czas Porwie Cię wtedy wysoko tak A kiedy przyjdzie na Ciebie czas Pomóż a dobrem zmienimy świat zmienimy świat Bo nikt nie widzi boli wszyscy topimy w domysłach swy”
  • Papasito QINGA
    „Hey Papito, Papasito Zobaczyłam Cię i uwierzyłam w miłość Może Bóg nam szanse da i zatańczysz ze mną tak Jakby jutro skończył się ten świat Jedna chwila wszystko zmienia Się zaczyna od spoj”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • krzysztof krawczyk „preludium weselne” tekst
  • weselne preludium
  • Krzysztof Krawczyk „Preludium weselne”
  • mój przyjacielu krawczyk tekst pdf
  • "weselne preludium"

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Weselne preludium - Krzysztof Krawczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Weselne preludium - Krzysztof Krawczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Krzysztof Krawczyk.