KSU: Wiosna na poligonie
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
KSU: Wiosna na poligonie
Zielone drzewa, zielony maj Znów wszystko zakwitło Zasrany raj, mój raj Mój zasrany raj Uznać muszę cię za zmarłą Znów nie przyszedł żaden list Kapral goni nas od rana A ty nie chcesz pisać nic Rdza pokrywa nasze czołgi To od rosy , nie od łez Kumpel sprzedał beczkę ropy Zapomnimy jak tu jest Znów dookoła niebo zapłonie Świat odzyska swój urok Wiosna , wiosna na poligonie A tak było ponuro Z domu forsy nie przysłali Na zasiłku nawet brat A tu żarcie takie marne Że nie mamy po czym srać Trepy za to tyją w oczach Brzuchy twardsze niż ich łby Po pokrywą cztery wina Dziś panami będziemy my Dziś opieprzał nas kapelan Że nie byliśmy na mszy Chrystus uczył - nie zabijaj Lufa czołgu w słońcu lśni Coraz krótszy mój centymetr Znów ukradli jeden dzień Jutro idę na lewiznę Chyba że przywiążą mnie Znów dookoła niebo zapłonie Świat odzyska swój urok Wiosna , wiosna na poligonie A tak było ponuro Drzewa tańczą i ja z wyciorem Zatańczymy pod lufą Wiosna , wiosna na poligonie Nawet czołg nie jest trumną
Tłumaczenie piosenki
KSU: Wiosna na poligonie
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
KSU: Wiosna na poligonie
-
Wn
- KSU
-
Wojna w imi
- KSU
-
Wojownik
- KSU
-
Wrogie reakcje
- KSU
-
W
- KSU
Skomentuj tekst
KSU: Wiosna na poligonie
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Moje 5 minut
EKIPA
„Ekipa prezentuje piosenkę "Moje 5 minut". [Refren: Zbyszek Król, Kuba Jurek, Marta Różańska] (Pięć minut, to jest moje pięć minut) (W ręce as, nie chcę więcej stać z tyłu) (Pięć minut, tojest mo”
-
1DAY IN LA
bambi, Oki, francis
„Zwrotka 1: bambi Prosisz mnie żebym już żyła powoli Kupisz mi wszystko, co mnie zadowoli Ja nie umiem zabrać niczego od Ciebie Bo z mojej kieszeni się sypie za wiele Fuckboy'e na backu mnie prosz”
-
Do końca dni - x Majtis, samunowak
FANKA
„Za tobą pójdę, gdzie nie był nikt A zanim usnę, sprawdzę czy śpisz Tobie oddam moje życie, oddam każdą jedną chwilę Jesteś tą melodią, do której moje serce bije I nie muszę szukać już Wiem, że ”
-
Dame Un Grrr - x Kate Linn
Fantomel
„Dame un grr Un qué? Un grr Un qué, un qué? Un grr Un qué? Un grr Un grr (x4) Un qué? I love When you shake it, shake it When I see you go cecererece My body go wake”
-
Nie życzę ci źle
Quebonafide
„Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Może tylko by nietoperz wkręcił ci się w łeb Może żeby ci zamknęli ulubiony sklep By przykleił się jak rzep, pech z tych nie”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- wiosna na poligonie tekst●
- tekst piosenki wiosna swoje ma uroki●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Wiosna na poligonie - KSU, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiosna na poligonie - KSU. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - KSU.
Komentarze: 0