Kuba i Maciek Mol: Potrzeba zmian

Tekst piosenki

Brak wideo

Kuba i Maciek Mol

Teksty: 23 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Kuba i Maciek Mol: Potrzeba zmian

Nudzi mnie ta sama twarz, Widzę ją jak raz po raz, Budzi się tuż obok mnie, Jakby czas zatrzymał się.. Może trzeba nam, Tych kosmetycznych zmian, By siebie znów czarować Ref.: Co dzień- innym można być Co dzień- sen odmienny śnić Jeśli, wyobraźnię masz Jeśli masz, radę sobie dasz /2x I to co na sobie masz, Ten sam styl od wielu lat. Choć spod igły świtnej jest, Ale to już nudzi mnie.. Może trzeba nam, Tych radykalnych zmian, By siebie znów szokować Ref2.: Co dzień- inną możesz być Co dzień- sen odmienny śnić Jeśli wyobraźnię masz Jeśli masz, radę sobie dasz Co dzień- inny w ustach smak Co dzień- w innej sztuce grasz By się, nie dać zepchnąć w cień Radę sobie dasz Aaaa, Aaaa, Aaaa, Aaaa Może trzeba nam, Tych kosmetycznych zmian, By siebie znów czarować Ref.: Co dzień- innym można być Co dzień- sen odmienny śnić Jeśli, wyobraźnię masz Jeśli masz, radę sobie dasz /2x Ref2.:Co dzień- inną możesz być Co dzień- sen odmienny śnić Jeśli wyobraźnię masz Jeśli masz, radę sobie dasz Co dzień- inny w ustach smak Co dzień- w innej sztuce grasz By się, nie dać zepchnąć w cień Radę sobie dasz
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kuba i Maciek Mol: Potrzeba zmian

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kuba i Maciek Mol: Potrzeba zmian

Skomentuj tekst

Kuba i Maciek Mol: Potrzeba zmian

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • potrzeba zmian tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Potrzeba zmian - Kuba i Maciek Mol, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Potrzeba zmian - Kuba i Maciek Mol. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kuba i Maciek Mol.