Kult - Barrum tekst piosenki - Teksciory.pl

Kult: Barrum

Tekst piosenki

Brak wideo

Kult

Teksty: 188 Tłumaczenia: 1 Wideo: 23

Tekst piosenki

Kult: Barrum

Nowe teorie wyruszają na podbojePopatrz tylko, co się może staćGdy pięćdziesiąt lat porządku, ogólnej szczęśliwościRozpada się w godzinę i minut czterdzieści pięćGdzie są te idee, które obiecały wiele?Popatrz tylko, co się tutaj dziejePo jednej stronie jest bałagan, przemoc i wojnyPo drugiej stronie życie płynie spokojniePrawdy się zmieniają, tak mówią po tej stroniePrawdy się zmieniają, rób co chceszNie, nie, to czasy się zmieniają - jestem pewien, co ja mówięAle prawda tylko jedna jestGdzie są te idee, które obiecały wiele?Popatrz tylko, co się tutaj dziejeNa tonącym statku jeszcze, jeszcze gra orkiestraRodzina tu jest także bliska i dalekaPrawdy się zmieniają, tak mówią po tej stroniePrawdy się zmieniają, rób co chceszNie, nie, to czasy się zmieniają - jestem pewien, co ja mówięAle prawda tylko jedna jestTo prawdy się zmieniają, tak mówią po tej stroniePrawdy się zmieniają, rób co chceszA tylko czasy się zmieniają - jestem pewien, co ja mówięPrawda, prawda tylko jedna jest
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kult: Barrum

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kult: Barrum

 

Skomentuj tekst

Kult: Barrum

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę po trawie boso iść przez nowy świat bez wstydu spojrzeć w uśmi”
 • Palo Santo Opał x Gibbs
  „Oczyszczam energie Jak Palo Santo Nosiłem już wiele Więc oddaje dusze na custom Tłumić emocje nauczył mnie tatko Ciągle powtarzaną mantrą, Że chłopaki nie płaczą Wiesz… Oczyszczam energie J”
 • MVP OIO
  „rap jakbym nosił beggi ona widzi ile mam hitów so many! nosze ciuchy z reguły węższe niż powieki duże miasta daje tylko leki mi wiec jeżdżę po nich w moim aucie w którym nie dotkną mnie żadne bł”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”
 • Wirus Rolex
  „r do o do l do e do x chociaż lękam się zegarów jak zły chromofobobie dziwne czasy gdzie nie pójdziesz tam widzisz maski może i lepiej że nie widać ich prawdziwej twarzy żyje się lepiej odką”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Barrum - Kult, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Barrum - Kult. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kult.