Kult - R tekst piosenki - Teksciory.pl

Kult: R

Tekst piosenki

Brak wideo

Kult

Teksty: 186 Tłumaczenia: 1 Wideo: 22

Tekst piosenki

Kult: R

Gościńcem jechał powóz, w powozie siedział Jaśnie Pan Na włościach okolicznych sąsiadujących z zamkiem Gdy uciął sobie drzemkę obudził go wrzask dziki Woźnica leżał martwy, zbóje wznosili okrzyki Stał powóz na gościńcu przez zbójów plądrowany Pan złota oddać nie chciał, zakuli go w kajdany Zabrali złoto, powóz i konie w dal powiedli Tak stało się, bo Jaśnie Pan nie oddał po dobroci Ręce do góry, daj całe złoto które wieziesz ze sobą Ręce do góry, bez siły lub przemocą Ręce do góry, daj całe złoto które wieziesz ze sobą Ręce do góry, bez siły lub przemocą I minął jakiś czas, gościniec opustoszał I tylko jeden wieśniak idąc zbójów znowu ujrzał Przestraszył się i schował, lecz jego też dopadli Zabrali grosze dwa i kijem kark okładli Szedł panicz po naukę do grodu pobliskiego Wyprawili go rodzice by w życiu doszedł do czegoś Gdy szedł tak po gościńcu dumając o przyszłości Dopadli go znienacka, złupili bez litości Ręce do góry, daj całe złoto które wieziesz ze sobą Ręce do góry, bez siły lub przemocą Ręce do góry, daj całe złoto które wieziesz ze sobą Ręce do góry, bez siły lub przemocą Minęły długie lata i nie ma już gościńca W tym samym teraz miejscu przebiega wzdłuż ulica I tylko zbóje dalej, ubrani doskonalej Czyhają na ofiarę by złupić ją bezczelniej Heja ho... Jak praca to i płaca, gdy idziesz po należne A zbóje eleganccy pokazują cię palcem Słyszysz - to nie przesada, tu z nami nie ma żartów Nasz wódz po ciebie przysłał wyczyscić cię z zarobków Ręce do góry, daj całe złoto które wieziesz ze sobą Ręce do góry, bez siły lub przemocą Ręce do góry, daj całe złoto które wieziesz ze sobą Ręce do góry, bez siły lub przemocą Ręce do góry, daj całe złoto które wieziesz ze sobą Ręce do góry, bez siły lub przemocą Ręce do góry, daj całe złoto które wieziesz ze sobą Ręce do góry, oddawaj ...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kult: R

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kult: R

 

Skomentuj tekst

Kult: R

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Zrób coś dla mnie CamaSutra
  „Jakbym mogłą to wszystko dam Chociaż sama niewiele mam Tyle razy spełniałam sny Twoje sny Zawsze ty Teraz pora na ciebie jest Abym mogła Uwierzyć też Że po pierwsze: to jestem ja Zawsze ja”
 • Lo Vas A Olvidar Billie Eilish, ROSALiA
  „Dime si me echas de menos aun Dime si no me perdonas aun Que haras con tode este veneno nada bueno Dime si me echas de menos aun Lo vas a olvidar? Lo vas a olvidar? Can you let it go? Can y”
 • Wrong Party (ft. Scottibrains) Brodka
  „My mind goes by Fill with dreams of endless night There’s no surprise I lose myself in moonlight shine -- Brodka powraca z nowym singlem 'Wrong Party' w międzynarodowym towarzystwie!!! Utwór ”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • Morsochlanie QBIK
  „halo, nie mogę teraz rozmawiać, bo morsuje przecież to ty do mnie dzwonisz na razie morsuje cały dzień morsuję cały rok wódka rozgrzewa mnie kiedy nadchodzi noc mój ziomek to jest mors wali t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • uciął sobie tekst
 • kazik ręce na stole tekst
 • kult ręce do góry tekst
 • ręce na stole kazik

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki R - Kult, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu R - Kult. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kult.