Kumi: Czarne okulary i jej piękna twarz

Tekst piosenki

Brak wideo

Kumi

Teksty: 17 Tłumaczenia: 1 Wideo: 16

Tekst piosenki

Kumi: Czarne okulary i jej piękna twarz

Refren:
Czarne okulary i jej piękna twarz przy niej już wiedziałem, że nie muszę się bać, to co Ci pokażę widzisz tylko raz działa tak jak Molly, ona to mów skarb. Ona to mój skarb i dobrze to wie kiedy gasną światła widzę wciąż jej cień, nie zmarnuję chwili żeby widzieć cię, przy niej spełnia sam mi się każdy mój sen.
Zwrotka:
Ona jest tutaj ze mną, ja jestem tutaj dla niej razem siedzimy w nocy i nie patrzymy w zegarek zapierdalamy ciągle nie mamy dzisiaj manier jakby ktoś ciebie dotknął by miał mocno przejebane rozpierdalamy licznik (wo) niech się patrzą na nas wszyscy (wo) nasza dwójka niczym dream team (wo) przypalamy razem gwizdki (wo) tylko ty rozumiesz mnie i liczysz się dziś dla mnie jestem pojebany no i nie mam żadnych barier przy tobie jak zawsze mogę zdjąć już z siebie maske to jak ciebie kocham wiesz o tym ty tylko skarbie.
Refren:
Czarne okulary i jej piękna twarz przy niej już wiedziałem że nie muszę się bać to co ci pokażę widzisz tylko raz działa tak jak Molly ona to mój skarb. Ona to mój skarb i dobrze to wie kiedy gasną światła widzę wciąż jej cień nie zmarnuję chwili żeby widzieć cię przy niej spełnia sam mi się każdy mój sen.
Autor tekstu: Kumi
Data dodania: 2024-06-08
Tekst dodał: xmartusx
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Kumi: Czarne okulary i jej piękna twarz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kumi: Czarne okulary i jej piękna twarz

Skomentuj tekst

Kumi: Czarne okulary i jej piękna twarz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czarne okulary i jej piękna twarz - Kumi, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czarne okulary i jej piękna twarz - Kumi. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kumi.