L'Arc~En~Ciel: Towa no mirai
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
L'Arc~En~Ciel: Towa no mirai
Kanashimi no naka deYume o dakishimetetaDoshaburi no ame niKarada ga kogoetemoDream... kokoro no honou waNido to kesanai to* aoki sora yo hateshinaki soraHikari ga soko ni aru kagiriAtsuku tsuyoku oretachi wa ikite yukuAi o kazashi, mamoritai...towa no miraaaiKizu tsuite hito waUso o oboeru kedoAfureru namida waKodomo no koro no mamaTruth... jidai ga donna niTsumi ni yogoretemo, woahAoki sora yo sumiwataru soraTsubasa no haeta yume ga tobuKaze ni mukai oretachi no jounetsu gaItsuka tsukuru rakuen wa...towa no miraaai* repeatAoki sora yo towa o utaaaeWoah, yeah yeah yeah yeah... ooooh...Yeah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tłumaczenie piosenki
L'Arc~En~Ciel: Towa no mirai
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
L'Arc~En~Ciel: Towa no mirai
-
Trick
- L'Arc~En~Ciel
-
Trust
- L'Arc~En~Ciel
-
Tsuioko no jookei
- L'Arc~En~Ciel
-
Twinkle, twinkle
- L'Arc~En~Ciel
-
Ushinawareta nagame
- L'Arc~En~Ciel
Skomentuj tekst
L'Arc~En~Ciel: Towa no mirai
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Nic Nie Czuję - feat. Vłodarski
MODELKI
„Jak na nas patrzę, to nic nie czuję I nie rozumiem, dlaczego coś poszło nie tak Czy tak jest zawsze? Czy ja nie umiem zakochać się, kochać i kochać? Ja już nic nie czuję To już nic nie boli S”
-
Hiena ft. Nosowska
PRO8L3M
„It's the hyena They don't laugh for amusement It's how they communicate Strongest among land predators They can crush bones effortlessly A pack of hyenas may storm in cause chaos And steal every”
-
Morze
Julia Kamińska
„Na cienkiej kresce, tam, gdzie niebieski spotyka niebieskie, tam, gdzie ocean dotyka się z niebem — tam się znajdziemy. Na widnokręgu, gdzie dwa kosmosy łączą się w jedno, gdzie rzeczywistość ”
-
Rzeka - x W. Krajewski
Lunaria
„Rzeknę prawdę liczą dziś wam ciężar grzechów w sercu mym mam czy z niebios spadło, czy chciał tak los czuję jak świat zatrzymał się w noc płomienna rzeka rwie prowadzi mnie choć wasz to cień ”
-
Toast
Tatiana Okupnik
„Pali się pali się pali się W mieście już czuć ten swąd Ogień pożera to co złe To jest babski krąg Nie stój z boku usiądź z nami I z dymem puść co chcesz Wali się wali się wali się Runął kol”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
EV'RY NIGHT - feat. MANDARYNA
- IKARVS
-
#eurodab - x Baby Lasagna
- Kaarija (Käärijä)
-
One Thing
- Lola Young
-
Drive - feat. Dave Grohl, John Mayer (from F1: The Movie)
- Ed Sheeran
-
drivers license
- Lewis Capaldi
-
Unexplainable
- Nemo
-
Let You Fade
- Linkin Park
-
Time Will Heal
- Volbeat
-
Break These Chains - feat. Niko Vilhelm of Blind Channel
- The Rasmus
-
Schody Penrose'a
- Małgorzata Ostrowska
Reklama
Tekst piosenki Towa no mirai - L'Arc~En~Ciel, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Towa no mirai - L'Arc~En~Ciel. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - L'Arc~En~Ciel.
Komentarze: 0