Lady Pank - Krzycz ma tekst piosenki - Teksciory.pl

Lady Pank: Krzycz ma

Tekst piosenki

Brak wideo

Lady Pank

Teksty: 168 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Lady Pank: Krzycz ma

Wyciągnęli cięNa ogromny Boży światCzujesz, że jest źleI na powrót żadnych szansNienajlepsze idą dniCo więc pozostało ci ?Krzycz mały, krzycz !Tyle ci zostałoKrzycz mały, krzycz !Co by to nie dałoKrzycz mały, krzycz !Jakby to był napadKrzycz mały, krzycz !Wykrzycz się na zapas....Jeszcze nie wiesz coTam cię oczekuje, leczŻe nie jesteś proLepiej jasno stawiać rzeczZanim robić każą ciDobrą minę do złej gry...Krzycz mały, krzycz !Tyle ci zostało....Na ogromny Boży światCzujesz, że jest źleI na powrót żadnych szansNienajlepsze idą dniCo więc pozostało ci ?Krzycz mały, krzycz !Tyle ci zostałoKrzycz mały, krzycz !Co by to nie dałoKrzycz mały, krzycz !Jakby to był napadKrzycz mały, krzycz !Wykrzycz się na zapas....Jeszcze nie wiesz coTam cię oczekuje, leczŻe nie jesteś proLepiej jasno stawiać rzeczZanim robić każą ciDobrą minę do złej gry...Krzycz mały, krzycz !Tyle ci zostało....
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Lady Pank: Krzycz ma

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lady Pank: Krzycz ma

 

Skomentuj tekst

Lady Pank: Krzycz ma

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ..."Porwaliśmy się na zdobycie wielkich gór herosi z dawnych lat służyli nam za wzór przez niebotyczną grań pięliśmy długo

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Krzycz ma - Lady Pank, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Krzycz ma - Lady Pank. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lady Pank.