Lombard: Machina my

Tekst piosenki

Brak wideo

Lombard

Teksty: 54 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Lombard: Machina my

Mogę poleciećbardzo wysokomogę spaśćbardzo niskootwórz oczy otwórz zmysły uruchom machinę swoich myślimogę być wysokajeśli tylko chcęmogę być czerwona jak żar ust i krewotwórz oczy otwórz zmysłyuruchom machinę swoich myślia kiedy chcę uciekam od rzeczywistościby dotknąć nie dotkniętych miejsc podświadomościzdobędę każdy szczytosiągnę każdy celprzetrwam klęski czaszwyciężę bo tak chcęotwórz oczy otwórz zmysłyuruchom machinę swoicha kiedy chcę uciekam od rzeczywistościby dotknąć niedotkniętych miejsc podświadomościa kiedy, kiedy chcę uciekam od rzeczywistościby dotknąć niedotkniętych miejsc podświadomościmoże polecieć bardzo wysoko, może spaść bardzo niskomoże być wysoka jeśli tylko chce, może być czerwona jak żar ust i krewzdobędzie każdy szczyt, osiągnie każdy cel, przetrwa klęski czas, zwycięży bo tak chce!a kiedy chcę uciekam od rzeczywistościby dotknąć nie dotkniętych miejsc podświadomości ...otwórz oczy, otwórz oczy ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lombard: Machina my

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lombard: Machina my

Skomentuj tekst

Lombard: Machina my

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Machina my - Lombard, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Machina my - Lombard. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lombard.